Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ZOMBIŲ ŽEMĖ (2009) 88 min.
Zombieland
Siaubo komedija T
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2009 12 04
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Iki šiol Lietuvos ekranus kraujais aptaškydavę alkani zombiai buvo nusiteikę piktai ir įžuliai ("28 dienos po", "30 nakties dienų"). "Borato" kūrybinėje grupėje padirbėjęs praktikantas debiutantas Rubenas Fleischeris linksmai ir žaismingai vaizduoja šėtonišką invaziją prieš žmoniją. Apokaliptinės siaubo komedijos šaknis pasėjo išradingasis brito Edgaro Wrighto kultinė absurdiško angliško humoro zombiada "Shaun of the Dead", kuri, deja, nebuvo rodyta mūsų teritorijoje, bet įkvėpė amerikiečių parodijuotojus.

Dabar dvigubai pasimėgausime su išlikusiais gyvaisiais bepročiais Woody Harrelsonu ir Jesse Eisenbergu. Iš baimės pavirsti zombiais jie šaudys iš automatų, daužys beisbolo lazdomis, visai kitaip trankys ir traiškys įkyriuosius tamsos karalystės pasiuntinius. Ištuštėjusiame atrakcionų parke pasislėpusių medžiotojų gretas papildys dvi perspektyvios aktorės Emma Stone ("Kietakiaušiai", "Vaikinams tai patinka") ir Abigail Breslin ("Mažoji mis", "Meilės receptas"). Merginoms teko pasisemti naujų įgūdžių - išmokti šaudyti ir išstudijuoti 47 zombių naikinimo technologijas.

Didžiausią porciją intrigos atridens epizodiniais zombiai atidundėję svečiai. Linksmasis superkomikas Billas Murray'us, seksualioji ukrainiečių legionierė Mila Kunis, etatinis širžių ėdikas Matthew McConaughey, bloga graži mergaitė Amber Heard ir daugelis kitų nežinomųjų pavirs nevalyvais kraujo siurbikais, skaudžiai kandančiais aštriadančiais ir nemirštančiais žiauruoliais. Woody Harrelsonas taip įsijautė į bebaimio zombių niokotojo vaidmenį, kad iš filmavimo grįžęs namo į Niujorką sumušė nuolat persekiojantį paparacą ir po to pasiaiškino, kad įkyrusis fotografas pasirodė panašus į tikrą zombį.

Zvejas  2009-12-10 22:14:42 

Filmo vienintelis trukumas - jis labai jau trumpas :) o siaip tai genealiai ekonomiskai sukaltas, linksmas reginys, galima sakyti, kad prireike tik 4 aktoriu


ziurovas  2009-12-10 13:20:53 įvertino 

Labai geras filmas. Rekomenduoju tiems, kas megsta subtilu (amerikoniska) humora. Jumoras aisku kai kur amerikietiskai savotiskas (filmas akivaizdziai skirtas JAV rinkai), bet smagus ziureti. Baisumu cia tik 10s. Filmas is tikruju yra komedija siaubo filmo siuzete; galima sakyti, kad cia net yra ir parodijos elementu. Rekomenduoju tiems, kas nori linksmos pramogos su siurpuliukais (kaip ant amerikietisku kalneliu).


Artiom  2009-12-07 14:52:00 

Nu visai neblogas, vienam kartui filmukas.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 10554
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt