Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
JUODASIS ŽAIBAS (2009) 100 min.
Черная молния  (Black lightning)
Fantastinis veiksmo filmas N-7
Rusija
Kalba:  rusų
Premjera Lietuvoje: 2010 01 01
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Herojus su skraidančia Volga

Dima Maikovas (akt. Grigorijus Dobryginas) – paprastas studentas, kokių Rusijos sostinėje – dešimtys tūkstančių. Kaip ir visi jaunuoliai, Dima turi savo svajonių, viena iš jų – nuosavas automobilis. Tėvas apie šį sūnaus pomėgį žino ir gimtadienio proga sūnui padovanoja... senutėlę „Volgą“.

Tačiau tėvas net neįtaria, kad ši „Volga“ – nepaprastas automobilis. Skraidantis. Dima apie tai sužino netrukus, visiškai atsitiktinai. Iš pradžių vaikinas negali tuo patikėti, o apsipratęs ir įsitikinęs, jog nemiega – negali atsidžiaugti. Juk jam dabar nebaisus vienas didžiausių Maskvos prakeiksmų – didžiuliai eismo kamščiai. O kur dar su niekuo nesulyginamas malonumas išvairuoti „Volgą“ į naktinį Rusijos sostinės dangų!..

Vieno tokio naktinio pasivažinėjimo – pasiskraidymo metu Dimos gyvenimas pasikeis visiems laikams. Tamsiame skersgatvyje vaikinas tampa žmogaus mirties liudininku. Ne bet kokio žmogaus. Savo tėvo.

Sukrėstas ir įniršęs vaikinas nusprendžia tapti teisingumo vykdytoju, kovotoju su blogiu. Juo labiau, kad tinkamą transportą  - skraidantį automobilį – tam tikslui Dima jau turi.

Ir naktinės Maskvos danguje pasirodo paslaptingas superherojus – „Juodasis žaibas“.

uninstallLight/sergejus  2010-02-06 20:09:52 įvertino 

Visiškas filmo "žmogus voras pirmos dalies" plagiatas


scenaristas  2010-01-11 10:23:50 

nukopintas 50-es metu senumo amerikieciu scenarijus :) tik rusai megejai pademonstruoti kaip jiems rupi sirdies reikalai (nors realybej priesingai)


Megejas  2010-01-05 17:14:33 

Filmas banalus, uzknisantis, jokios idejos aplamai ka rezisierius maste kurdamas tokia meshl kruva.. Neikit , nerekomenduoju, gaila tik pinigu kuriuos palikau del sios nesamones..


Sergej  2010-01-02 21:18:48 įvertino 

Tikejausi eilinio "amerikietisko" filmo su blogiukais, superherojum ir kovom. Bet nuejes i kinoteatra pamaciau lengva, netgi kazkur romantiska filma turinti savo siela. Keleta klise yra, bet jokiu budu netrukdo ziureti ir jausti malonuma. Ziurekit, manau kiekvienas suras siame filme kazka sau.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 18221
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt