Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NACIŲ EKSPERIMENTAS (2009) 77 min.
Town Creek
Siaubo trileris N-16
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2009 12 11
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
1936 m. vokiečių emigrantų šeima, gyvenanti nedideliame Kryko miestelyje, gauna laišką nuo Trečiojo Reicho vyriausybės. Laiške jų prašoma už atitinkamą atlygį savo namuose apgyvendinti profesorių Ričardą Virtą (akt. Michael Fassbender). Volnerių šeima išgyvena ne pačias geriausias dienas, tad jie, suvilioti piniginio atlygio, ramia širdimi priima profesorių savo pastogėn. Jei tik jie būtų žinoję, kas jų laukia...

Profesorius Ričardas Virtas į nuošalią fermą atsigabena senovinį runų akmenį ir pradeda eksperimentuoti. Jis izoliuoja visą Volnerių šeimą nuo išorinio pasaulio ir priverčia ją vykdyti jo kraupius pavedimus.

Prabėga 70 metų. Kryko apylinkėse paslaptingai dingsta Viktoras Marša (akt. Dominic Purcell). Jo brolis Evanas (akt. Henry Cavill) niekaip negali susitaikyti su brolio netektimi: Viktoras dingęs, bet niekas nerado jokių įrodymų, kad jo jau nėra gyvųjų tarpe. Nežinia, kiek Evanas dar būtų kankinęsis, tačiau vieną naktį ant jo slenksčio pasirodo pražuvėlis brolis Viktoras. Išsekęs ir kraujuojantis brolis paprašo Evano pagalbos susidorojant su skriaudikais. Evano ilgai prašyti nereikia - jis tiesiog dega kerštu ir padarys viską, kad tik nubaustų brolio pagrobėjus.

Evanas veržte veržiasi keliauti su Viktoru, nes tikisi atlyginti brolio skriaudikams. Tačiau jis visiškai nesitiki to, ką pamato: keršto žygis baigiasi mažytėje fermoje - taip, toje pačioje Volnerių fermoje, kur prieš 70 metų apsigyveno profesorius Ričardas Virtas. Tik dabar jis jau nepanašus į save. Okultizmo eksperimentai pavertė jį kraujo ištroškusia būtybe, o Volnerių šeimą - amžinai nesenstančiais jo įkaitais.

Broliai netrunka suprasti, kad visos velniavos ištakos - senovinis runų akmuo. Tik jo dėka nacių profesorius ir visa Volnerių šeima dar gyvi. Tik runų akmens padedamas profesorius pavirto pykčio pritvinkusia ir pagiežinga būtybe, kuriai nerūpi niekas išskyrus kruvinos aukos. Tačiau, kad išgelbėtų Volnerių šeimą, broliams teks išsiaiškinti kaip tas prakeiktas akmuo veikia ir kaip jį panaudoti. O tuo tarpu fermoje siautėja kraujo ištroškęs mutantas okultizmo profesorius...

snaige  2009-12-20 00:45:13 įvertino 

filmas geras man tikrai patiko o tie kas nesupranta to tai ir nesuprasFilmo aprašymas aplankytas kartų: 10713
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt