Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TAI... SUDĖTINGA (2009) 118 min.
It's Complicated
Romantinė komedija T
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 01 15
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Istorija apie santuoką, skyrybas ir visa tai, kas po jų

Džeinė (ją vaidina Meryl Streep) yra trijų jau beveik suaugusių vaikų mama ir sėkminga verslininkė, kuriai priklauso restoranas Santa Barbaroje. Vaikų tėvas, advokatas Džeikas (akt. Alecas Baldwinas) žmoną paliko prieš dešimt metų dėl žymiai jaunesnės moters Agnesės (akt. Lake Bell).

Po skausmingų skyrybų Džeinė ir Džeikas padorius santykius palaikė vardan vaikų. Tačiau per dešimtmetį šie santykiai virto natūraliai šiltu bendravimu ir tikru abipusiu supratimu, ko trūko jiems gyvenant santuokoje.

Vieną dieną Džeinė sugalvoja atnaujinti savo namų virtuvę ir šiam darbui atlikti pasamdo architektą Adamą (akt. Steve‘as Martinas). Adamas pats ką tik išgyvenęs gana nemalonias skyrybas, tačiau pradėjęs darbą greitai suvokia, kad jam patinka Džeinė. O netrukus – kad ima ją įsimylėti.

Džeinė taip pat pajunta simpatiją Adamui, tačiau netikėtai virpteli ir kažkada žydėję jausmai Džeikui. Žmoną kažkada dėl kitos moters palikęs Džeikas suvokia, kad dabar būtent Džeinė yra „kita moteris“.

Pagrindiniai herojai pasijunta atsidūrę banalaus meilės trikampio spąstuose...

vaivai  2010-01-31 09:15:27 

Na nuobodziauti ne is tolo nebuvo net kada, nuostabiai siltas, linksmas, idomus, be kazkokiu tai nuobodziu akimirku. Nuo.... iki 10 balu. Isejau su sypsena ir siluma. Sale luzo.


Monika_90  2010-01-28 20:58:42 įvertino 

Nepasakyciau, kad labaaai patiko.Vaidyba nieko,bet kazko lyg truko,nes vietomis nuobodoka buvo,taciau bent jau istorijos baigtis patiko,jei butu pasibaige kitaip buciau nusivylus.Na,pasiziureti galima,bet nieko neprarasit nepamate.


cinema  2010-01-18 09:25:33 

Filmas nuostabus! Tikrai ne tuscias,su mintimi;-) Geri aktoriai beprotiskai, atsipalaiduoti tikrai galima.Visiems smagiai paziureti!


Sypsenele  2010-01-16 00:24:04 įvertino 

Lengvas, smagus, atpalaiduojantis filmukas :) siulau paziureti, tikrai neiseisit nusivyle :)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 18917
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt