Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PASPRINGĘS (2008) 92 min.
Choke
Komedija S
JAV
Kalba:  anglų

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Viktoras (akt. Sam Rockwell) žemas ir niekingas tipas. Jis seksoholikas, tačiau toks baisus seksoholikas, jog viduryje Anoniminių Seksoholikų susirinkimo išsėlina purvino ir nešvankaus sekso sesijai. Jis visą gyvenimą galėtų praleisti nuolatinio orgazmo būsenoje.
 
Viktoras turi likimo draugą – Denį (akt. Brian William Henke). Du likimo broliai, vienas kitam padedantys srėbti gyvenimo buzą. Tiesa, jo problema šiek tiek kitokio pobūdžio – jis ne seksoholikas, jis tik negali įveikti potraukio masturbuotis. Tačiau nesijaudinkite – kelnes jis nešioja... tiesa tik tam, kad galėtų į jas įkišti rankas. Be didžiosios problemos (o gal taip atrodo tik mums)
 
Viktoro gyvenimas sukasi dar apie du dalykus. Vienas jų - jo motina Ida (akt. Angelica Huston), kuri guli slaugos namuose ir nė neįsivaizduoja, kas tas tipelis, beveik kasdien pasirodantis jos palatoje. Ji nebuvo pavyzdinga motin, kai Viktoras buvo mažas, tad laimingos vaikystės patirti jam neteko. Tačiau motina – vienintelis artimas žmogus, kurį jis turi.
 
Antrasis Viktoro užsiėmimas – sukčiavimas. Na jis nėra tipinis, eilinis sukčius. Jis žmonių neapgaudinėja tikrąja to žodžio prasme. Na, bet spręskite patys: Viktoras dažnai vakarieniauja prabangiuose restoranuose ir pasinaudoja klasikine gudrybe – ima springti. Tačiau jis tai daro ne tam, kad išsireikalautų iš restorano nemokamą vakarienę ar piniginę kompensaciją. Ką darytumėte, jei šalia jūsų imtų springti žmogus? Aišku, gelbėtumėte nelaimėlį. O žinote prietarą, kad išgelbėjęs žmogui gyvybę, tampi atsakingas už jo likimą? Tuo ir naudojasi Viktoras. Jis su savo gelbėtojais užmezga parazitinius santykius, kurie jam atneša nemenką finansinę naudą. Tačiau viena diena viską pakeičia Viktoro gyvenime.
 
Kartą atvykęs aplankyti motinos, jis sutinka naują gydytoją – Peidžę Maršal (akt. Kelly Macdonald). Žinoma jums nereikia aiškinti, kokių minčių ir troškimų Viktorui sukelia patraukli moteris. Deja, Viktoro nelaimei (taip jam pasirodo iš pradžių), naujoji gydytoja pasirodo per kietas riešutėlis ir priverčia jį perkainoti gyvenimiškas vertybes...
 
„Paspringęs“ – tai komiška, o drauge ir tragiška istorija apie nūdienos pasaulyje pasiklydusius nepritapėlius, kurią jums papasakos filmo „Kovos klubas“ kūrėjai.

Filmo aprašymas aplankytas kartų: 2151
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt