Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KRUVINA SESERIJOS PASLAPTIS (2009) 101 min.
Sorority Row
Siaubo trileris N-16
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2009 12 25
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Neatsargus pokštas virsta tragedija: „Teta Pi" seserijos merginos norėdamos atkeršyti ir apginti draugės garbę, nusprendžia iškrėsti pokštą, tik, deja, jis baigiasi vienos jų žūtimi. Seserija nusprendžia nuslėpti draugės žūtį. Tačiau praėjus vieneriems mokslo metams  paaiškėja, kad kažkas vis dėlto žino apie nusikaltimą...

Jei mokykloje priklausai brolijai ar seserijai, būk tikras, kad jie tavimi pasirūpins ir apgins tavo garbę. Tai šventa pareiga - visi už vieną, vienas už visus. „Teta Pi" merginos taip pat laikėsi šio principo ir kai išaiškėjo, jog vieną seserijos narę - Megan (akt. Audrina Patridge) - apgaudinėja vaikinas, jos nusprendė jį pamokyti. „Teta Pi" narės sukūrė suktą ir gana žiaurų planą: nusikaltusį vaikiną priversti patikėti, jog jis nužudė Megan, tuomet nugabenti į nuošalią vietovę ir įtikinti jį, jog jis privalo sukapoti jos kūną ir įmesti į ežerą, nes kitaip jam gresia kalėjimas. Taip merginos tikėjosi pagąsdinti ir pamokyti „nusikaltėlį", o po to prisipažinti, jog tai - tik pokštas.

Deja, „Teta Pi" merginų pokštas klaikiai nepasiseka ir Megan žūsta nuo paklaikusio buvusio  vaikino rankos. Nelaimingas atsitikimas pribloškia ir išgąsdina seserijos merginas. Nevilties ir šoko akimirką vadeles į rankas paima valdingoji Džesika (akt. Leah Pipe) ir įtikina visa, kad jos privalo nuslėpti Megan mirtį. Tad merginos atsikrato jos kūno ir sutaria, kad niekada niekam apie tai nepasakos.

Praeina aštuoneri mėnesiai. „Teta Pi" merginos baigia mokslus ir gauna diplomus. Rodos visi mokslo metų siaubai praeityje. Jų laukia paskutinis vakarėlis  - išleistuvės - ir visus košmarus, susijusius su mokykla, bus galima pamiršti amžiams. Tačiau išleistuvių vakarą paaiškėja, kad kažkas vis dėlto žino Megan žūties aplinkybes, žino, kas dėl to kaltas, ir tikrai nesiruošia paskandinti visko užmarštyje. Seserijos nares ima atakuoti žinutės iš mirusiosios draugės telefono. Merginos dar labiau pašiurpsta, kai gauna filmuotą medžiagą apie draugės žūties aplinkybes. Nejaugi tada, prieš aštuonerius mėnesius, jas išties kažkas stebėjo?

Tačiau žinutės ir filmuota medžiaga tebuvo pradžia. Atrodo „Teta Pi" narės neišsisuks vien tik išgąsčiu. Paslaptingasis persekiotojas imasi kruvino darbo - viena po kitos dingsta „Teta Pi" merginos. Kieno tai darbas? Gal iš anapus sugrįžo pati Megan, kad atkeršytų joms?..

EDVINAS  2009-12-29 18:56:55 įvertino 

FILMAS SUPER MAN ZIAURIAI PATIKO GERIAUSIAS VISU LAIKU SIAUBO FILMAS IR KINA ZIURETI SU DEVYNIAIS DRAUGAIS EJAU VISI NORETUME KAD I TORRRENT IDETI KRUVINA SESERIJOS PASLAPTIS LT


salvijus  2009-12-28 22:26:51 įvertino 

Labai silpnas filmas, verčiau toki pažėti namie nei kino tetre.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6411
1998-2019 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt