Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PERSIJOS PRINCAS: LAIKO SMILTYS (2010) 116 min.
Prince of Persia: The Sands of Time
Fantastinis veiksmo ir nuotykių filmas T
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 05 28
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Tik drąsiausi stoja į kovą su ateitimi

Persija. VI amžius. Amžius, kai tarp kilmingųjų ir jiems tarnaujančių padėjėjų vyksta nuožmi kova dėl ypatingos brangenybės. Laiko smiltys – tai legendinė dievų dovana, jos savininkui leidžianti padaryti neįmanomą dalyką – laiką pasukti atgal.

Žmogus, kuriam priklauso Laiko smiltys, vienintelis žino tikrąją padėtį ir taip įgyja galią valdyti pasaulį. Dėl šios nepaprastos galios įnirtingai kovoja žmoniją vergais paversti trokštantis Nizamas (akt. Benas Kingsley‘us). Jam atkakliai priešinasi jaunasis princas Dastanas (akt. Jake‘as Gyllenhaalas), trokštantis sustabdyti priešo kėslus ir išgelbėti žmones nuo pražūtingos lemties.

Kartu su drąsia princese Tamina (akt. Gemma Arterton) Dastanas leidžiasi į pavojingą kelionę per painius miestų labirintus, nesibaigiančias dykumas ir kalnus. Sekinančioje kovoje jų laukia slaptos kliūtys, nuolat ant kulnų lipantys priešai, norintys palaužti Dastano su Taminos ryžtą kovoti prieš savo likimą ir ateitį.

Pagal populiarų kompiuterinį žaidimą sukurtas filmas stulbinančiai atkuria pasakiškų turtų ir pavojų kupiną Persijos pasaulį. Tai nuotykių ir nuolatinės kovos kupina juosta, kuri kartu su puikiais kostiumais, kvapą gniaužiančiomis masinėmis scenomis, naujausiais efektais žiūrovams žada išties nepamirštamą pramogą.

liukses  2010-11-21 14:25:29 įvertino 

neblogas siaip reiketu daugiau veiksmo ir tai si dalis panasi i game the two thrones su tuo peiliu viskas ir patampi demonu


...  2010-08-15 23:58:25 

Na atsiprašysiu giriančių šį filmą bet man asmeniškai jis visai nepatiko.Apart gražių spec. efektų daugiau jame nieko nėra.Filmo mintys sudėliotos kaip antroko,vaidyba tragišką,vajė nežinau negaliu pasakyti nė vieno gero žodžio!siužetas ir tas ne pagal žaidimą!Tikrai teisingai sakoma,nėra gero filmo pastatyto pagal žaidimą,kaip ir žaidimo pastatyto pagal filmą.O dėl filmo tai labai gaila.


Nerolat  2010-06-30 18:23:13 

Dėja šis filmas netinka visiškai VISAI šeimai...


Mile  2010-06-12 11:11:21 įvertino 

man sis filmas isties patiko o ypac tas blogietis su zydrom akim,ir is jo rankowes islenda gywate.tas yra grazus.noreciau jo foto gauti asmeniskai i mano gmail.com bei noreciau zinoti jo tikra varda ir varda kuris buvo per filma... sis filmas buwo fantastiskas as ji ligi siolei tebenesioju sawo krutineje


linkas  2010-06-08 22:58:26 įvertino 

netiesa, labai geras filmas. Ir tirai palieka malonu ispudi. Rekomenduoju visiems!!! maciau ji pries keleta savaiciu, nueiciau paziureti pakartotinai! Filmas neeilinis ir tinka visai seimai.


Zvejas  2010-05-31 13:16:17 

Nepraejo net savaite, nuo to kai maciau sita filma, o jau sunku prisiminti apie ka jis ten buvo? Speju i kino istorija nepateksFilmo aprašymas aplankytas kartų: 19002
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt