Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VISKAS ORE! (2009) 108 min.
Up in the Air
Romantinė komiška drama T
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 01 29
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Jei gyvenimas atrodo nuostabus, galbūt tai tėra neteisingo požiūrio klausimas

Rajano Bingeno (aktorius George‘as Clooney‘is) darbas - atleisti iš darbo kitus žmones. Tiksliau, pranešti jiems apie atleidimą. Atstovaudamas didžiulei kompanijai, darbo Rajanas turi per akis. Nuolatiniai skrydžiai per visas Jungtines Valstijas, gyvenimas oro uostuose ir nakvynės vis naujuose viešbučiuose.

Dirbant tokį darbą, asmeninio gyvenimo, be menkiausios abejonės, susikurti praktiškai neįmanoma. Tačiau Rajanas nesiskundžia - jam patinka toks gyvenimo būdas. Juo labiau, kad gana dažnai tuo pačiu lėktuvu skrenda ir žavinga moteris Aleks (akt. Vera Farmiga).

Nusistovėjusį Rajano gyvenimą sujaukia, kaip neretai nutinka, būtent moteris. Tiesa, ne Aleks. Rajano viršininko įdarbinta nauja mergina, vardu Natalija (akt. Anna Kendrick), yra jauna, ambicinga ir vienas pirmųjų jos pasiūlymų - darbuotojų atleidimui naudoti paprasčiausią telekonferencinį ryšį, o ne lėktuvais po visą šalį siuntinėti žmogų.

Rajanas supanikuoja: juk atleidimas iš darbo jam reikštų ne tik jo pamėgto gyvenimo „ant lagamino" pabaigą, bet ir apmaudžiai išsprūdusią galimybę sukaupti jau ranka pasiekiamus penkis tūkstančius nemokamų mylių, o užvis svarbiausia - atimtų galimybę pratęsti pažintį su galbūt svajonių moterimi. Rajanas imasi veiksmų ir pasikviečia Nataliją į kelionę, kuri pakeis jų abiejų gyvenimus...

Filmas jau nominuotas 6 „Auksiniams gaubliams":

Už geriausią filmą (dramos kategorijoje)

Už geriausią režisierių (Jason Reitman)

Už geriausią aktorių (George Clooney)

Už geriausią antro plano aktorę (Vera Farmiga)

Už geriausią antro plano aktorę (Anna Kendrick)

Už geriausiai adaptuotą scenarijų (Jason Reitman ir Sheldon Turner)

Natalija  2010-02-07 18:37:28 įvertino 

Filma verta ziureti del jo pabaigos. Net titrai verti demesio. 10 balu uz realizma, minti, gerai perteiktas nuotaikas. Aktualu sergantiems darboholizmu ar netekusiems darbo.


Ryska  2010-02-03 01:22:14 

Scenarijus kaip ale melodramai dar pakenciamas, aktoriai sauniai atliko darba, bet is esmes tai gaila sio praleisto laiko kino sales kedeje... O sugunde i ju nueiti siulomu nominaciju eile isvardina - kas gal per didelius lukescius sukele... Zodziu nieko blatno :D


vytas  2010-02-02 17:23:47 

filmas labai geras, labai prikaustantis. Puiki vaidyma, siuzetas - viskas.


aura  2010-02-01 16:30:00 įvertino 

filmas priversiantis stabtelti kasdieniniuose darbuose ir prisiminti seiminines vertybes.seip ziureti tik per kompa.


Monika_  2010-01-28 19:57:41 įvertino 

Ipusejus filmui galvojau, kad jis nuobodus, neturintis prasmes, kai kuriu aktoriu vaidyba ne itin patiko, bet filmui pasibaigus paaiskejo ir tikroji jo mintis ir galiausiai supranti pavadinimo esme. Suprantu, kad daugeliui jis gali nepatikti, buti nuobodus, taciau jis tikrai turi gera minti ir bent jau as tik pasibaigus jam sugebejau ji ivertinti, tad nereikia skubeti jo vertinti jam tik ipusejus ar palikineti kino sales. Vienas is tokiu keistu filmu, kuriu kartu ir neapkenti, bet kuris kartu ir patinka. Nereikia tiketis romantikos, nors filmo zanras ir keistai uzvadintas romantiniu, taciau ne... Gyvenimiskas ir galbut pamokantis, nors siuo metu filmu tokia tema vis daugeja, taciau jie visi buna isskirtiniai ir dauguma ju verti demesio, sis galbut ir nera stebuklingas, bet pasiziureti mano nuomone verta.


Fabija  2010-01-25 17:52:50 įvertino 

Itin nuobodus filmas. Įpusėjus pradedi laukti pabaigos, kuri vis neateina. Tiesa, kai jis baigiasi ima juokas, kad ištvėrėm iki galo. Mano manymu, du žodžiai, apibūdina šį filmą - kančios filmas. Sėkmės žiūrint ir nepavargstant..


SnowWhite  2010-01-25 01:00:48 įvertino 

Puikūs aktoriai, puiki vaidyba, filmas su mintim ir išlieka atminty. Ko daugiau reikia? 8/10


d  2010-01-22 13:13:08 

Nezinau kodel, bet man visiskai nepatiko - nuobodus, gana nuspejamas, viduj nesujaudino. jeigu ir ziureti tai nebent per kompa:).


ziurovas  2010-01-17 11:27:40 

geras filmas,su kitokia pabaiga...Suprantatiems gyvenimo vertybesFilmo aprašymas aplankytas kartų: 16408
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt