Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SEKSAS IR MIESTAS 2 (2010) 140 min.
Sex and the City 2
Romantinė komedija T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2010 05 28
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Sti­lin­go­sios he­ro­jės iš kul­ti­nio „Sek­so ir mies­to“ vėl džiu­gins sa­vo iš­skir­ti­niu sti­liu­mi ir ža­ve­siu. Ant­ro­ji pil­na­met­ra­žė juos­ta „Sek­sas ir mies­tas 2“ ne­pa­liks abe­jin­gų be­si­do­min­čių mada.

Šie­met fil­mo kū­rė­jai ža­da dar daugiau stilingų rūbų, nuo­ty­kių, ne­ti­kė­tų si­tu­a­ci­jų ir mei­lės.

Fil­me pa­si­ro­dys ne tik mo­te­rų šir­dis už­ka­ria­vu­sio se­ria­lo he­ro­jės Ke­rė, Sa­man­ta, Mi­ran­da ir Šar­lo­tė, bet ir dau­giau gar­se­ny­bių. Kartu su nepakartojamąja ketveriuke filme taip pat išvysime „Oskaro“ laimėtoją Penelopę Cruz, legendinę Lisą Minelli, dainininkę ir aktorę Miley Cyrus ir Jasoną Lewisą, kuris vėl vaidina jaunąjį Samantos mylimąjį.

Kerė bando priprasti prie „žmonos“ statuso ir pamiršti tokį jai mielą nepriklausomos moters gyvenimą, kuriuo ji daugelį metų mėgavosi. Sumaišties į visą šią istoriją įneša netikėtai pasirodęs buvęs jos vaikinas...

Hario ir Šarlotės santuoką taip pat užklupo rūpesčiai. Konservatyvioji brunetė įtaria vyrą mezgant romaną, nors šis tik įgyvendino jos norą. Atsipūsti nuo visko ji bando trumpam išsikėlusi pagyventi kitur.

Miranda palieka advokatės darbą ir kartu su vyru atidaro restoraną.

Samanta nerimauja dėl savo sveikatos. Prisiminus nuostabius metus, praleistus kartu su buvusiu draugu, trumpam sugrįžta pas jį.

Šį kartą Kerė su kolegėmis lepinsis saulės spinduliais, nes juosta filmuota egzotiškame Maroke.

Kaip visada, juostoje netrūks nepaprastai spalvingų suknelių, ištaigingų skrybėlių, madingų aksesuarų ir intriguojančių nuotykių.

Pasinerkite į draugystės, linksmybių ir prabangos pasaulį!

Rūkas  2010-07-12 19:58:27 įvertino 

Blondinių filmas.


nnnn  2010-07-10 11:25:19 

Patiko!!!


Nina  2010-06-21 09:49:36 įvertino 

Super super super :))))Nerealus filmas :) 2,5 val prabego akimirksniu :)


VIVA  2010-06-16 22:31:04 įvertino 

NESUPRANTU KAM SKAITYT APRASYMA? KAD ZINOT KAS BUS? AS TYCIA NESKAITAU, TADA VIEN NETIKETUMAI IR NEZINIA KAS BUS. O KAI PERSKAITAI, KAD BUS TAS, TAS IR TAS. TAI NEIDOMU JUK! FILMAS NEREALUS! SUPERINIS! UZ PIRMA DALI GERESNIS. O TAI RETAI PAVYXTA


ziurove  2010-06-09 20:24:27 įvertino 

Pritariu merginoms, kad aprasytas filmo turinys neatitinka filmo turinio :) Ar Miranda atidare restorana nesigincysiu, nors man, regis, ji isidarbino kitoje advokatu kontoroje. Samanta pas buvusi mylimaji vienai nakciai tikrai negrizo, o "pakabino" jaunojo broli. Savo buvusiajam ji tik palaike kompanija zengiant raudojuoju kilimu. Sarlote vaziavo atostogauti, o ne kelesi gyventi atskirai nuo seimos. I Keres buta uzeidavo retkarciais atsipusti nuo vaiku. Manau, kad pries aprasant filmus butu neprosali juos paziureti ;) Pats filmas smagus, mergaitiskas, buvo kur akis paganyti :) Reikia ir tokiu filmu.


cinema.lt  2010-06-07 18:29:59

Pasirodo, ne tokios jau atidžios ir kritikuojančios žiūrovės. Miranda tikrai su vyru atidarė restoraną (tuo epizodu kaip tik baigiasi filmas. Gal aršiosios kritikės nebesulaukė filmo pabaigos? :) ) Samanata tikrai grįžo pas buvusį mylimąjį (tiesa, tik trumpam - per vestuves. Vienai audringai nakčiai). Dėl Šarlotės iš esmės nėra klaidos. Jai rūpesčių kelia liemenėlės nedėvinti auklė, kurią abu pasamdė su vyru. Šarlotė mato, kaip tai prikausto jos vyro dėmesį ir jai kyla visokių minčių. Pavargusi nuo šeimos, ji - tiesa trumpam - išsikelia pailsėti į buvusį Kerės butą. Aršiosioms filmo aprašymo kritikėms, tvirtinančioms, kad jame "nė lašo tiesos" labai praverstų dar kartą - kur kas atidžiau - pasižiūrėti filmą :))) Gero kino!


Medeine  2010-06-07 00:41:02 

na cia tai virsune.paziurejau filma ir netycia perskaiciau aprasyma.kazkaip aprasymas neatitinka filmo visiskai.tai cia gal jau trecia dalis isejo?


n  2010-06-05 16:47:48 

Baisi beskonybė, primityvus scenarijus ir banalūs dialogai.


gerbeja  2010-05-30 22:33:54 

super filmukas... linksmesnis nei pirmoji dalis, nes pirmoje viskas sukosi apie vestuves pries ir po ju. ziurejau kine, tai reikes atsisiusti ir dar karta paziureti :))) o filmo aprasymas, tai tikrai klaidingas.


Petrukas is balbieriskio  2010-05-30 18:27:58 

nu nemaciau bet galiu pasakyti kad man nelabai patiko. visas musu kaimas ziurejo, bet as neziurejau ir jonukls sake kad buvo kaip mano karves mūūūūkės šūūūdas12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 19888
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt