Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SEKSAS IR MIESTAS 2 (2010) 140 min.
Sex and the City 2
Romantinė komedija T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2010 05 28
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Sti­lin­go­sios he­ro­jės iš kul­ti­nio „Sek­so ir mies­to“ vėl džiu­gins sa­vo iš­skir­ti­niu sti­liu­mi ir ža­ve­siu. Ant­ro­ji pil­na­met­ra­žė juos­ta „Sek­sas ir mies­tas 2“ ne­pa­liks abe­jin­gų be­si­do­min­čių mada.

Šie­met fil­mo kū­rė­jai ža­da dar daugiau stilingų rūbų, nuo­ty­kių, ne­ti­kė­tų si­tu­a­ci­jų ir mei­lės.

Fil­me pa­si­ro­dys ne tik mo­te­rų šir­dis už­ka­ria­vu­sio se­ria­lo he­ro­jės Ke­rė, Sa­man­ta, Mi­ran­da ir Šar­lo­tė, bet ir dau­giau gar­se­ny­bių. Kartu su nepakartojamąja ketveriuke filme taip pat išvysime „Oskaro“ laimėtoją Penelopę Cruz, legendinę Lisą Minelli, dainininkę ir aktorę Miley Cyrus ir Jasoną Lewisą, kuris vėl vaidina jaunąjį Samantos mylimąjį.

Kerė bando priprasti prie „žmonos“ statuso ir pamiršti tokį jai mielą nepriklausomos moters gyvenimą, kuriuo ji daugelį metų mėgavosi. Sumaišties į visą šią istoriją įneša netikėtai pasirodęs buvęs jos vaikinas...

Hario ir Šarlotės santuoką taip pat užklupo rūpesčiai. Konservatyvioji brunetė įtaria vyrą mezgant romaną, nors šis tik įgyvendino jos norą. Atsipūsti nuo visko ji bando trumpam išsikėlusi pagyventi kitur.

Miranda palieka advokatės darbą ir kartu su vyru atidaro restoraną.

Samanta nerimauja dėl savo sveikatos. Prisiminus nuostabius metus, praleistus kartu su buvusiu draugu, trumpam sugrįžta pas jį.

Šį kartą Kerė su kolegėmis lepinsis saulės spinduliais, nes juosta filmuota egzotiškame Maroke.

Kaip visada, juostoje netrūks nepaprastai spalvingų suknelių, ištaigingų skrybėlių, madingų aksesuarų ir intriguojančių nuotykių.

Pasinerkite į draugystės, linksmybių ir prabangos pasaulį!

monika  2010-05-28 09:42:49 įvertino 

filmas labai fainas, nera ypatingos menines vertes, taciau nuosirdziai pasijuokti tikrai yra is ko. zodziu, geram laikui praleisti.:) P.s. Mieli cinema.lt darbuotojai, kadangi jau maciau filma, pastebesiu, kad jusu pateiktame aprasyme nera ne laso tiesos... miranda neatidare restorano, sarlote neissikele gyventi kitur ir jokios jos svajones vyras negyvendino, samanta negrizo pas buvusi drauga... Pasistenkit buti bent truputi kokybiskesni...12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 19484
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt