Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
BROLIAI (2009) 105 min.
Brothers
Drama T
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 03 19
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Semas Keihilas (akt. Tobey Maguire) išvyksta kariauti į Afganistaną. Namuose jo laukti lieka žmona Greisė (akt. Natalie Portman) ir dukrelės Izabelė (akt. Bailee Madison) ir Megė (akt. Taylor Geare). Tačiau ilgai laukti netenka - netrukus Greisė gauna žinutę, kad Semas žuvo Afganistane. Ši žinia pakeičia visos šeimos gyvenimą. Greisę, likusią vieną su dviem dukrelėm, prislegia skausmas ir rūpesčiai, kuriuos anksčiau dalindavosi su Semu. Semo tėvas (akt. Sam Shepard), atsargos karininkas, taip pat sunkiai išgyvena mylimiausio sūnaus netektį. Semas visuomet buvo jo pasididžiavimas: sūnus, pasekęs jo pėdomis... Visai ne toks kaip jo brolis Tomis (akt. Jake Gyllenhaal). Tomis nuolatos kėlė tik rūpesčius, nuolatos įsiveldavo į nemalonumus. Paskutinis jo išsišokimas - ginkluotas apiplėšimas.   

Tomis neseniai grįžo iš kalėjimo, kur atsėdėjo už padarytą nusikaltimą, ir beveik iš karto neteko brolio. Matydamas Greisės vargus sūnus palaidūnas pasijunta atsakingas už brolio šeimą. Greisė žinojo Tomio istoriją ir jo darbelius, tad ji nenoriai priima pagalbą. Tomis padėdamas brolio žmonai tuo pačiu nuo skausmo ir nešvarios praeities gelbėjasi ir pats. Jis jaučia, jog Greisė, Izabelė ir Megė tai tas šiaudas, kurio jis gali nusitverti. O Greisė, kuri iš pradžių buvo nusiteikusi nepatikliai ir priešiškai, pamažu „atitirpsta".

Netrukus Keihilų šeimą pasiekia netikėta naujiena: Semas gyvas ir grįžta namo. Šeima džiūgauja ir plačiu glėbiu pasitinka Afganistano karo didvyrį. Tačiau susitikimo džiaugsmą ima temdyti juodi debesys. Semas užsisklendžia savyje. Tai, ką jam teko matyti ir pačiam daryti Afganistane, visiems laikams pakeitė Semą Keihilą. Jis nesugeba vėl būti toks pats mylintis ir švelnus vyras ir tėvas. Semas negali atleisti sau už tai, ką padarė Afganistane, ir jaučia, jog jis jau niekada negalės mylėti ir niekada nebus vertas artimųjų meilės. Jis nesidžiaugia net akivaizdžiu brolio paklydėlio pasikeitimu: Semas įtarinėja, jog Tomis ir Greisė išdavė jį. Tokios mintys neduoda jam ramybės ir ima temdyti visos Keihilų šeimos gyvenimą.

Du broliai, Semas ir Tomis, netikėtai pasikeitę vaidmenimis, turi išmokti gyventi naujoje realybėje ir įveikti vidinius demonus, kurie, deja, niekuomet nesnaudžia.

„Broliai" - jautri istorija apie žmones, kankinamus kaltės jausmo. Žmones, kurie už praeities nuodėmes baudžia patys save. Žmones, kurie nepaisant visko stengiasi gyventi toliau.

Apdovanojimai

  • 2009 Auksinis gaublys (nominacija) - geriausia dramos aktorė
  • 2009 Auksinis gaublys (nominacija) - geriausia daina kino filmui

 

brolis  2010-03-20 15:54:36 

geras filmas


gute  2010-03-15 21:14:32 

Nekantrauju pamatyti :)


ian  2010-01-01 01:26:18 

filmas labai geras ir gyvenimiskas kai iseina daug slamsto tai sis filmas kaip perlas siuksliu kruvoj.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7845
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt