Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KELIAMIEJI METAI (2010) 97 min.
Leap Year
Romantinė komedija T
Airija, JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 02 26
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Ką daryti, kai jis nesiperša? Pasipiršti pačiai!

Airijoje gyva sena tradicija, kurią galbūt visai mielai perimtų ir kitų tautybių merginos. Jei su vaikinu bendraujama jau pakankamai ilgai, o jis, bjaurybė, nerodo jokių ženklų, kad artimiausiu metu pasipirš, situaciją įmanoma perimti į savo rankas. Tačiau tik kartą per ketverius metus – vasario 29-ąją.

Ana (ją vaidina Amy Adams) ir jos vaikinas Džeremis (akt. Adamas Scottas) ką tik paminėjo ketvirtąsias artimo bendravimo metines. Romantiško priklaupimo ant vieno kelio taip ir nesulaukusi mergina nusprendžia, kad jau visai netrukus išaušianti vasario 29-oji yra puiki proga ant kelio priklaupti pačiai. Vienintelė bėda – kad Džeremis iš karto po metinių paminėjimo išsitrenkė į kitą pasaulio kraštą – Airiją. Tokia smulkmena Anos, žinoma, sustabdyti negali – mergina ryžtingai išsiruošia pasitikti savo ateities.

Tačiau labai greitai paaiškėja, kad šalia tos smulkmenos – atstumo, skiriančio įsimylėjėlius – stoja daugybė kitų smulkmenų. Kalbant tiksliau, netrukus nebelieka abejonių, kad merginos kelionę sužlugdyti pasirengusi pati motušė Gamta, dėl kurios išdaigų nepakyla Anos lėktuvas, neplaukia laivai, sekmadieniais nevažiuoja taksi.

Priversta savo planus atidėti bent parai (ir melstis, kad nepavėluotų), mergina viešbučio bare susipažįsta su simpatišku vaikinu Deklanu (akt. Matthew Goode‘as)...

Neringa  2010-03-26 15:48:05 įvertino 

Puikus filmas. Labai romantiskas, labai juokingas, vienas is geresniu siais metais rodytu romantiniu komediju. Pabaigoje net apsiverkiau...:)


fainas  2010-03-04 18:39:12 

Labai grazus filmas.Parodytas tikras airiskas kaimas, gamta, vaizdai-zavu.Turinys gal ir banalokas,bet labai mielas,romantiskas.Nemazai juokingu vietu, bet kartu ustenka ir jaudinanciu. Patariu poroms paziureti, kai nera ka veikti ilga ir tamsu vakara. Nenusivilsit!!!


Ina  2010-02-28 16:38:49 įvertino 

Tikrai mielas filmas. Iš tų moteriškų kategorijos :) Nauji aktorių veidai, yra juokingų vietų, yra vaizdų, išspaudžiančių ašarą... Seniai jau rodė kažką tokio paprasto, bet neprasto...


Monika_  2010-01-30 04:31:24 

Scenarijus atrodo matytas ir jau tikrai ne viena karta. Manau kazko isimintino tiketis tirkai neverta, gal tada ir imanoma kazka gero isvysti ji ziurint...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 12005
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt