Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NAKTINIS PASIMATYMAS (2010) 88 min.
Date Night
Romantinė nuotykių ir veiksmo komedija T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2010 04 09
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Neapsimetinėkite kitais žmonėmis: tai gali būti pavojinga Jūsų gyvybei

Klara ir Filas Fosteriai (akt. Tina Fey ir Steve‘as Carellas) – sutuoktinių pora, kurios kasdienis gyvenimas jau teka ramia vaga, o aistra išblėsusi ir užleidusi vietą rutinai. Tiesa, Fosteriai karts nuo karto vis dar susiorganizuoja romantišką vakarą, kuris apsiriboja vakariene mieste ir filmu artimiausiame kino teatre.

Vieną tokį vakarą, supykęs, kad populiariame restorane jiems nėra vietos, Filas imasi iniciatyvos ir kartu su žmona pasisavina kitos poros staliuko rezervaciją.

Linksmai nusiteikę ir paslapčia laukdami tikrųjų staliuko šeimininkų, Klara ir Filas sulaukia visai kitokių svečių. Pasirodo, pora, turinti sėdėti prie šio staliuko, yra truputį skolinga vyrukams, kurie nemėgsta, kai kas nors jiems būna skolingas.

Juokaudami ir kikendami Fosteriai mėgaujasi savo pokštu, tačiau labai greitai situacija tampa visiškai nebejuokinga. Nelabai spėję susivokti, Klara ir Filas įsukami į jų sveikatai ir netgi gyvybei pavojingą įvykių verpetą. Ir būtent šiame verpete, baimei kutenant paširdžius, jie abu pagaliau ima prisiminti tai, ką rutina buvo iš jų atėmusi.

Daiva  2010-04-29 22:00:05 įvertino 

buvau filme NAKTINIS PASIMATYMAS. Labai geras, bet vertimas... pvz., will.i.am is "The Black Eyed Peas"isverte taip, kad nesupratau apie kokia zvaigzde ejo kalba, lyg Vilaijamas. Net nepamenu. Ir dar isverte is "Fergie". Nors Fergie tai dainininke ta pati is tos pacios grupes. Keista kad BlackBerry neverte, nes kazkuriame filme parase TELEFONA. Negi ziurovus tokiais kvailais vadinat?


taspats  2010-04-10 15:47:57 

linksmas filmas :)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 12489
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt