Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VOLSTRYTAS: PINIGAI NESNAUDŽIA (2010) 127 min.
Wall Street: Money Never Sleeps
Drama T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2010 11 26
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kiekviena svajonė turi savo kainą

Pirmojoje filmo dalyje, 1987-aisiais jaunas biržos makleris Badas Foksas (aktorius Charlie‘is Sheenas), bet kokia kaina siekdamas sėkmės, laimingų aplinkybių dėka patenka po turtuolio Gordono Geko (akt. Michaelas Douglasas) „sparneliu“. Daug gyvenime pasiekęs Gordonas šiame jaunuolyje mato patį save ir tampa jo globėju bei mokytoju. Vieną pagrindinių gyvenimo taisyklių – kad kiekviena svajonė turi kainą – Gordonas puikiai perteikia Badui. Patekęs į situaciją, reikalaujančią radikalaus apsisprendimo, jaunasis makleris pasirenka gelbėti savo kailį ir padeda teisėsaugai 20-čiai metų už grotų patupdyti Gordoną.

Antroji „Volstryto“ dalis prasideda nuo kadrų, kuriuose bausmę atlikęs Gordonas Gekas užtrenkia už savęs kalėjimo duris ir žengia į 2008-ųjų realybę, kurioje protingi žmonės jau suprato, kad prasideda pasaulinė finansų rinkų griūtis.

Vienas iš supratusiųjų yra jaunas, tačiau itin šviesaus proto makleris Džeikobas Mūras (akt. Shia LaBeoufas). Kartu su milžinišką gyvenimo patirtį turinčiu Gordonu jie abu bandys įtikinti Volstryto bendruomenę atsikvošėti ir pažvelgti į akis nenumaldomai artėjančiai katastrofai.

Renatas  2010-12-05 19:30:31 

Labai mielas filmas žiemos vakarui. Geras garso takelis (soundtrack). Aplamai, filmas, kuriame įvyksta netikėtas siužeto posūkis ir tam yra loginis paaiškinimas - idomus žiureti. Filmo moralas; kai ko net ir dideli pinigai negali pasiekti, yra riba, kurią pasiekus gali tekti skaudžiai kristi... Žmogiški jausmai ir pinigai visdėlto yra skirtingose dimensijose...


MACD  2010-12-02 11:46:47 

Filmo esmė - kaip ta amerikoniška patarlė: išdurk kitą arba būk pats išdurtas. Nepasakyčiau, kad įspūdį paliko. Na bet kokį kartą galima ir pažiūrėti.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 13698
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt