Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MYLIU TAVE, FILIPAI MORISAI! (2009) 102 min.
I Love You Phillip Morris
Komedija T
JAV, Prancūzija
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 03 05
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Styvenas Raselas (akt. Jim Carrey) - policininkas iš Teksaso. Jis laimingai vedęs ir gyvena pavyzdingą amerikiečio gyvenimą. Jo gyvenimą temdo tik tai, kad jis nežino, kas jo motina. Mat ji paliko Styveną dar kūdikystėje ir jis užaugo nežinodamas, kas tikrieji jo tėvai. Tiesa, dar viena paslaptis - tik ši paslaptis paties Styveno - jis gėjus. Taip ir gyveno Styvenas ieškodamas motinos, slėpdamas, kad yra homoseksualus ir sekmadieniais grodamas vargonais bažnyčioje.

Nežinia, galbūt Styvenas taip ir būtų ramiai ir nuobodžiai nugyvenęs visą gyvenimėlį, jei jam nebūtų „nusišypsojusi laimė" ir jis nebūtų suradęs pražuvėlės motinos. Šis ilgai lauktas susitikimas, deja, neatnešė Styvenui išsvajotojo išganymo - motina jį atstumia. Styvenui tai tolygu pasaulio pabaigai. Tai sukrečia jį iki sielos gelmių ir policininkas nusprendžia, kad atėjo metas pradėti gyvenimą iš naujo. Jis palieką žmoną Debę (akt. Leslie Mann), kad būtų tuo, kas iš tikrųjų yra. Vyrukas nutaria, kad pakanka apsimetinėti ir veidmainiauti: jis nori būti savimi ir gyventi taip, kaip liepia širdis.

Styvenas persikrausto į Majamį ir neilgai trukus susirandą vaikiną (akt. Rodrigo Santoro). Prasideda naujas, linksmas ir spalvingas gyvenimas. Tačiau gyventi Majamyje gėjų komunoje gana brangus malonumas. Taigi netrukus buvęs policininkas tampa sukčiumi. Kaip kitaip jam prasimanyti pinigų? Žinia, melo kojos trumpos ir Styvenas dėl sukčiavimų greit patenka už grotų. Dažnas pagalvotų, kad įkalinimas blogiausia, kas galėjo nutikti. Ypač turint omenyje, kad Styvenas - gėjus. Tačiau čia, už grotų, Styvenas sutinka savo likimą - Filipą Morisą (akt. Ewan McGregor). Jis akimirksniu beviltiškai įsimyli paniurėlį Filipą. Nuo tos akimirkos Styveno gyvenimas nulemtas: jis negali ištverti be Filipo nė akimirkos. Viskas, ką daro Styvenas, jis daro dėl  Filipo. Jis nuolatos gelbėja Filipą iš įvairiausių nemalonumų, o pats tuo tarpu nuolatos į juos patenka ir dažniausiai tas nemalonumas, į kurį patenka Styvenas, vadinas kalėjimu. Tai trukdo Styveno ir Filipo santykiams, tačiau ką padarysi... Toks jau tas Styvenas, toks jau tas Filipas, toks jų likimas...

„Myliu tave, Filipai Morisai!" - nuotaikinga istorija apie neįprastą meilės istoriją. Rekomenduojame visiems romantikams su humoro jausmu. Arba visiems romantiškiems humoro mėgėjams.

saviax  2010-03-18 00:15:28 

Geriau neikit, nebent patinka filmai apie gejus ar prijauciat gejams... :( gaila sugaisto laiko praleisto filme..


Karolina  2010-03-17 10:17:26 

visiska nesamone, neverta net galvoti apie ejima i si filma!


Andrius  2010-03-07 02:01:20 įvertino 

labai nusivyliau siuo filmu, su tokiu aktoriu galvojau kad bus gera komedija o ten tos komedijos buvo tik ir vien tik is jo vaidybos, butu kitas aktoriu tai jokios komedijos nebutu, zanras turetu buti homodrama.


aras  2010-03-05 22:54:43 

SARAS ka galiu pasakyti neesu mates tokio nesomoningo filo.Visa filma rodo tik gejus kaip jie usiimineja sex rodo savo meile vienas kitam verkia ir tt. Gejei eikit jums patiks.Negalojau kad su pagrindiniu aktorium toks s filmas busFilmo aprašymas aplankytas kartų: 8810
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt