Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
LEGIONAS (2010) 100 min.
Legion
Veiksmo trileris T
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 03 12
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Rytas nedidelėje užeigėlėje kažkur Mohavio dykumoje išaušo toks pats kaip visada. Užkandinės savininkas Bobas (akt. Dennis Quaid) darbą pradėjo taip pat, kaip ir kiekvieną rytą. Kaip ir kiekvieną rytą į darbą atskubėjo ir jo partneris Persis (akt. Charles S. Dutton) bei nėščia padavėja Čarlė (akt.  Adrianne Palicki). Kaip ir kasdien į užkandinę pavalgyti užsuko atsitiktiniai keliautojai. Idiliška pakelės užkandinės diena - negausūs lankytojai, nuobodžiaujančiais žvilgsniais stebintys televizorių, ir darbuotojai, besisukantys įprastiniuose darbuose.

Tačiau netikėtai pasirodo pirmieji nieko gero nežadantys ženklai. Užkandinėje sugenda visos informacijos ir susisiekimo priemonės: neveikia nei televizorius, nei radijas, nei telefonas. Užkandinės darbuotojai ir lankytojai suvokia, kad jie visiškai atskirti nuo pasaulio. Jie net nenutuokia, kas nutiko: elektros tiekimo sutrikimas, žemės drebėjimas, teroristų ataka? Jiems telieka spėlioti ir laukti.

Netrukus užkandinėje pasirodo garbaus amžiaus moteris ir paprašo Čarlės atnešti kepsnį. Tačiau gavusi pietus, moterėlė tiesiog akyse pasikeičia. Iš mielos ramios damos ji staiga pavirsta antžmogiškų galių turinčia bestija, kuri ima siautėti po užkandinę. Jos siautėjimas baigiasi tuo, jog vienas užkandinės lankytojų sunkiai sužeidžiamas. Jį reikia skubiai gabenti į ligoninę, tačiau šis planas žlunga, kai iš kažkur atūžia milžiniškas vabzdžių debesis. Užkandinės darbuotojai ir svečiai tampa įkaitais, kurie nė nenutuokia, kas vyksta pasaulyje...

Tarsi viltis prieš išsigandusių užkandinės įkaitų akis pasirodo nepažįstamasis (akt. Paul Bettany) su ginklų arsenalu. Žado netekusiems darbuotojams ir užkandinės svečiams jis pareiškia, kad kūdikis, kurį netrukus pagimdys Čarlė - vienintelė žmonijos viltis išgyventi. O už lango leidžiasi apokaliptinė naktis ir aukų ištroškę pamišę žudikai bei viską savo kelyje naikinantys angelai jau leidosi į mirtį sėjančią kelionę.

Nepa  2010-03-20 20:32:54 įvertino 

Didesnio briedo nemaciau. Pati ideja puiki, bet neisivaizduoju kaip galima taip blogai ja realizuoti? :) Ziurint filma logini mastyma ir sveika prota reikia isjungti (deja, daugeliui zmoniu tai neimanoma), antraip apskritai nesuprasite kas ir kodel filme vyksta: - Kodel angelai, kurie turi turi uzduoti nuzudyti zmogu dar ir keikiasi devynauksciais keiksmazodziais? - Kodel pries puldami zmones jie igauna baisius demoniskus pavidalus. T.y. kad dar ta zmogu reikia gasdinti? - Kodel zudo perkasdami gerkles ir kitais kraupiais budais vietoje to, kad nuspaustu pistoleto gaiduka? :) - Kodel dievas ir visa angelu armija tera bejegiai liurbiai, kuriuos lengva isguldyti automato serija. Kodel jie negali nieko daryti vos tik gimsta kazkoks kudikis...Kuo tas kudikis ypatingas? (atsakymo filme nerasite)...Ir daug kitu "kodel"


d  2010-03-19 22:42:54 įvertino 

tokio atsiprasant "š" nesu maciui........


M  2010-03-15 20:01:36 įvertino 

Sakyčiau toks lėkštokas filmas. Visų pirma manau per trumpas siekiant ekranizuoti pakankamai plačią temą. Tikrai yra ir geresnių filmų siejamų su dievu/biblija.


Aidas  2010-02-25 08:16:19 įvertino 

Filmas siaip sau,daug veiksmo,bet intrigos nebuvo,ypac erzino leksti dialogai,kai kavineje eme siauteti bobute tai tokios komedijos dar nebuvau mates:)))Filmo aprašymas aplankytas kartų: 10736
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt