Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TAMSOS PAKRAŠTYS (2010) 117 min.
Edge of Darkness
Drama, trileris T
Didžioji Britanija, JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 04 02
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Tomas Kreivenas (akt. Mel Gibson) - Bostono policijos žmogžudysčių skyriaus veteranas. Be darbo jo gyvenimui prasmės suteikia tik dukra, Ema (akt. Bojana Novakovic), tačiau ji retai atvažiuoja aplankyti tėvo. Tad netikėtas jos vizitas nepaprastai pradžiugina Tomą. Deja, netikėta Emos viešnagė taip pat netikėtai ir tragiškai baigiasi. Ant namų slenksčio pasirodęs vyras tėvo akyse nušauna Emą. Tomas skendi sielvarte ir niekaip neranda atsakymo, kodėl jo jaunutė dukra tapo tokio žiauraus nusikaltimo auka. Oficiali versija - tikrasis taikinys buvo Tomas. Pareigūnai mano, kad tai pagiežingo nusikaltėlio, kuris Tomo dėka pateko už grotų, darbas. Tačiau daugelį metų dirbęs žmogžudysčių skyriuje, Tomas išsiugdė šeštąjį pojūtį. Jis Tomui kužda, kad tai, kas nutiko, buvo planuota ir tai ne klaida: tikrasis taikinys ir buvo Ema. Tačiau kodėl?

Skausmo ir kaltės kankinamas tėvas nusprendžia pats išsiaiškinti, kur šuo pakastas. Jis ima sekti dukters pėdomis ir aiškintis, kuo ji gyveno, ką veikė. Pasirodo Ema dirbo Nortmūro atominėje elektrinėje. Čia ir prasideda Tomo tyrimas. Jis aplanko elektrinės vykdantįjį direktorių (akt. Danny Huston). Pokalbis su juo dar labiau sustiprina Tomo įtarimus ir jis ima kapstyti giliau. Netrukus jis atranda keistus ryšius, siejančius šią elektrinę su kitomis didelėmis įmonėmis. Šie ryšiai rodos siekia net vyriausybę.

Vieną dieną prie Tomo durų pasirodo Darijus (akt. Ray Winstone) - vyriausybės agentas, siųstas sunaikinti visus įkalčius, kurie galėtų sukompromituoti valstybės vadovus. Tomas tapo potencialia grėsme vyriausybei. Jis sujudino papirktus politikus ir korporacijų vadovus, kurių gerovė tiesiogiai priklauso nuo valstybės mastu priimamų sprendimų. Čia sukasi dideli pinigai, tad vargu ar Tomas išneš sveiką kailį. Tačiau pažintis su Darijumi baigiasi ne visai taip, kaip būtų galima tikėtis...

Po aštuonerių metų pertraukos didžiuosiuose kino ekranuose vėl pasirodo Holivudo žvaigždė Melas Gibsonas. Trileris „Tamsos riba" - puikaus aktoriaus sugrįžimas pas ištikimus gerbėjus. Melas Gibsonas - vis dar tas pats mums puikiai pažįstamas veiksmo filmų herojus, tačiau įgijęs patirties ir brandos.

MACD  2010-04-09 13:24:55 įvertino 

Labai malonu, kad Ray Winstone tokiu rimtu aktorium tapo. Pamenu, kai prieš 20 su viršum metų lakstė su aptemptom pėdkelnėm (vaidino veikėja vardu Will'as) britų seriale "Robin of Sherwood" :))


xxx  2010-03-25 08:24:40 

Geras filmas,neseniai maciau,kiek neiprastas vaidmuo Gibsonui ir siek tiek per lengvai viskas rutuliojasi,bet prikibt nelabai yra prie ko-siuzetas,vaidyba,veiksmas liuks.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 9186
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt