Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
BLOGAS POLICININKAS (2009) 122 min.
The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans
Trileris N-16
JAV
Kalba:  anglų ,  ispanų
Premjera Lietuvoje: 2010 02 19
Kino platintojas: Incognito Films

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Ar įsivaizduojate, ką gali padaryti “mentas”, prisišniaukštęs “kokso”? Vienintelis nusikaltėlis, kurio neįmanoma pagauti, yra… jis pats.

Tai – ne tipiškas trileris apie policininkus. Sako, kad kino juostoje užfiksuota, kaip Nicolas Cage’as iš tiesų… uostė kokainą! Viskas tam, kad kuo realistiškiau suvaidintų į narkotikus vis labiau klimpstantį policininką, kuris tirdamas žiaurią žmogžudystę vis sunkiau skiria realybę nuo haliucinacijų. Veiksmo vieta: magiškasis Naujasis Orleanas. Laikas: iš karto po uragano Katrina.

Kaip ten buvo su tuo kokainu, žino tik kultinis režisierius Werneris Herzogas (“Žmogus-grizlis”). Jis garsėja kaip maniakas, sugebantis išspausti iš savo aktorių daugiau, nei bet kuris kitas režisierius. Nenuostabu, kad kritikai “Blogą policininką” vadina geriausiu Nicolo Cage’o dešimtmečio filmu – jiems filmas priminė Quentino Tarantino ir brolių Coenų stilių. Tai ne tik žiauri ir tikroviška istorija – joje netrūksta žaismingumo, iracionalumo, netgi – humoro.

N. Cage’as filme – policijos detektyvas, laisvai interpretuojantis įstatymą. Jis vienodai aistringai tiria žiaurų nusikaltimą ir ieško dar vienos dozės, kuri padeda numalšinti stiprų nugaros skausmą. Nepamainoma intuicija apdovanotas detektyvas išsitraukia ginklą dažniau nei policijos ženklelį. Jo ir taip ne rožėmis klotą kelią dar labiau komplikuoja santykiai su aukštos klasės prostitute (ją vaidina seksualioji kubietė Eva Mendes, pasirodžiusi su Nicolasu Cage'u fantastiniame veiksmo trileryje “Tamsos baikeris”). Palaipsniui jų istorija vis labiau įsuka į aistros ir pavojų verpetą…

Dokumentiniuose filmuose ištreniruota režisieriaus W. Herzogo akis žymiai giliau pažvelgia į brutaliu žiaurumu persmelktą tradicinį policininkų ir narkomafijos gangsterių trilerį. Jis detaliai fiksuoja uragano Katrinos suniokoto Naujojo Orleano aplinką ir atskleidžia sukrečiantį nuo gamtos stichijos nukentėjusių žmonių gyvenimą. Režisieriaus karjera tampriai susijusi su laukine gamta, tad ir čia kamera netikėtai nukrypsta į… aligatorių ar egzotiškas iguanas. Beje, pastarosios tapo neatsiejamais “Blogo policininko” personažais ir įsiminė daugeliui žiūrovų.

Werneris Herzogas nepamiršta, kad bet kokiam kinui reikia žaismingumo, todėl dialogus paįvairina sarkastišku juodu humoru, o veiksmą – absurdiškai juokingomis situacijomis. Rezultatas: kino šedevras – tiek pat liūdnas, kiek ir maniakiškai linksmas.

Pau  2010-03-11 00:15:13 įvertino 

Puikus filmas. Visa filma okupuoja N. Cage. Policininkas pasirodo toks pat zmogiskas kaip ir Kietame riesutelyje. jis miega nuovadoje, issukineja draugus nuo eismo pazeidimu... Tiesa, jis yra ir blogas. Narkotikai. Vagystes is policijos sandelio. Bet esme ne koks jis, o kas jis daro. O daryti, veikti jis stengiasi tarsi klasikinis geris - nemusa nusikalteliu ir pan.


Nojus  2010-02-26 09:46:40 įvertino 

žiūrėjau kino teatre. iki pabaigos iš filmo išėjo pusė žiūrovų. Aišku skonio reikalas, bent man tai buvo labai neįdomiai praleistos 2 val. Nuobodus, ištęstas, lėkštas. Rekomenduoju nežiūrėti!!!


Karolis  2010-02-26 00:11:38 

Man tai patiko. taip - filmas letokas ir truputi istemptas, bet cage'o vaidyba super o scenarijus ir pateikimas nestandartiski ir tuo bent man buvo l.idomus. toks truputi crazy, rekomenduoju.


Egis  2010-02-20 10:20:07 įvertino 

Si filma maciau dar pries 3 menesius. Nors vaidina Nicolas Cage, Eva Mendes, taciau filmas man visiskai nepatiko. Veiksmo mazai, siuzetas nesuintriguoja, personazai nuobodus, netgi jauti jiems antipatija. Geriau ne nebuciau ziurejes. Vienintele mintis - kad greiciau baigtusi. I kina eiti neverta, nieko tokio nepamatysit. Geriau paziureti geru senu filmu kaip Street Kings su K. Revsu, Training Day su D. Vashingtonu.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 8980
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt