Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
BEPROČIAI (2010) 101 min.
The Crazies
Veiksmo trileris N-16
JAV, Jungtiniai Arabų Emyratai
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 04 23
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Mažame Ogden Maršo miestelyje gyvenimas teka įprastai ir paprastai kaip ir tūkstančiuose kitų nedidelių Amerikos miestelių. Čia visi vieni kitus pažįsta, šerifo nuovada dirba pirmadieniais - penktadieniais nuo 8 ryto iki 5 vakaro, o miestelio gydytoja ne tik išvardins visus gyventojus, bet ir papasakos, kas kokiomis ligomis serga ar yra sirgęs.

Tačiau vieną dieną tyliame, ramiame miestelyje ima dėtis keisti dalykai: į mokyklines krepšinio varžybas atsvirduliuoja vietinis girtuoklis su ginklu rankoje. Miestelio šerifui Deividui  (akt. Timothy Olyphant) ir jo padėjėjui Raselui (akt. Joe Anderson) tenka nelengvas darbelis suvaldyti siautėjantį girtuoklį. Deja, netrukus paaiškėja, kad jo kraujyje visiškai nebuvo alkoholio. Deivido žmoną Džudę (akt. Radha Mitchell), dirbančią gydytoja, taip pat ima lankyti pacientai su keistais nusiskundimais. Miestelyje kasdien gausėja keistai besielgiančių gyventojų gretos, o „keistas elgesys" ima peržengti protu suvokiamas ribas - jie tampa kraujo ištroškusiais zombiais.

Netrukus Deividas ir Raselas išsiaiškina keistojo užkrato šaltinį: lėktuvo katastrofos metu išsiliejusi toksinė medžiaga užkrėtė apylinkės vandens telkinius ir taip pateko į Ogden Maršo gyventojų kraują. Ši toksinė medžiaga buvo kuriama slaptai, tad nieko keisto, kad sudužus lėktuvui, miestelio prieigose greitai pasirodo karinės pajėgos. Kažkas žino, kuo gali baigtis toksinės medžiagos išsiliejimas. Ogden Maršo miestelis tampa uždara teritorija - neįmanoma nei patekti į jį, nei iš jo išvykti. Taip spąstuose atsiduria Deivas, Džudė, Raselas ir Beka (akt. Danielle Panabaker), Džudės padėjėja - vieninteliai, nepaliestieji užkrato. Dabar, jei nori išgyventi, jiems teks kliautis tik savo jėgomis. Buvę kaimynai ir draugai šiandien jau mirtina grėsmė. Pasitikėti negali niekuo, net artimiausiais žmonėmis, o vyriausybė taip pat į pagalbą neskuba: norėdama apsaugoti likusius piliečius nuo kraupaus užkrato jokių išimčių nedarys ir negelbės nė vieno gyventojo.

Trileris „Bepročiai" - to paties pavadinimo kultinio  1973-iųjų G.A. Romero filmo šiuolaikinė versija. Galbūt zombiai visada ir liks zombiais, bet specialieji efektai tobulėja kasdien.

krienius  2010-05-02 19:05:42 

blin turetu but neblogas reix pasiziuret)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 8241
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt