Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
BURTININKO MOKINYS (2010) 109 min.
The Sorcerer's Apprentice
Nuotykių filmas T

Premjera Lietuvoje: 2010 08 13
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Pavojingos magijos kovos šiuolaikiniame Niujorke

Šių dienų Manhetene tarp stiklinių dangoraižių gyvenantis meistriškas burtininkas Baltazaras Bleikas (akt. Nicolas Cage‘as) bando apsaugoti miestą nuo savo mirtino priešo. Mat burtus itin gerai išmanantis Maksimas Hovartas (akt. Alfredas Molina) turi išties velniškų planų, kam privalo tarnauti Niujorkas.

Įveikti Maksimo bei jam į pagalbą stojusio iliuzionisto kėslus – ne vieno žmogaus darbas. Baltazaras imasi dairytis mokinio. Jis pasamdo iš pirmo žvilgsnio paprastą vaikiną, vardu Deivas Stutleris (akt. Jay‘us Baruchelis). Skeptiškai nusiteikęs Deivas iš pradžių visai nenori įsitraukti į šią neiaiškią istoriją. Galiausiai sutikęs padėti burtininkui jis pradeda mokytis sudėtingo kerėjimo meno ir magijos mokslo.

Deivui prireiks nemažai drąsos, kad išgyventų nelengvus mokslus ir pirmosios meilės kerus. Pagaliau kartu su burtininku Baltazaru jis stos į lemtingą kovą ir patirs, kad šiuolaikiniame Niujorke klasikinė kova tarp gėrio ir blogio gali būti dar pavojingesnė!

cinema.lt  2010-09-17 10:54:51

Šiuo atveju BURTININKO MOKINYS yra teisingas tekstas, tiesiog parašytas pakankamai lakoniškai, o ne sekant konkrečius įvykius. Kas būtų labai keista, jeigu būtų perpasakotas visas filmo siužetas aprašyme. Tuomet nebeliktų prasmės eiti į kiną. Žiūrint filmą žmonės dažnai išskiria vienus ar kitus faktus, sudėlioja savus akcentus ir kiekvieno aprašymas gaunasi vis kitoks. O platintojo pozicija yra parašyti kuo įdomesnį, labiau intriguojantį aprašymą, kuris kviestų į filmą. Taigi, aprašymas yra teisingas, o išskirtos kitokios detalės, negu skaitytojas norėtų.


Daiva  2010-09-09 14:36:43 įvertino 

Filmu labai nusivyliau, pristatymas atrodė geras, o va filmas prastas... ir teisybė, kad cinema.lt aprašymas nėra tikslus..


Sergej  2010-08-29 06:52:31 įvertino 

Filmas idomus, grazi istorija apie kova tarp gerio ir blogio. Manau tikrai varta viena karta nueiti i kinotetra, kad paziuret - magijos efektai uzburia. Tuo tarpu Cinema.lt filmo aprasymas nevisai tikslus, filmas jau rodomas - galit gi paziuret ir pasitaisyt.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 15870
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt