Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PRADŽIA (2010) 142 min.
Inception
Mistinis trileris T
Didžioji Britanija, JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2010 07 23
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Itin didelio pasisekimo sulaukusio filmo „Tamsos riteris“ režisieriaus Christopherio Nolano fantastinis specialiųjų efektų filmas. Sapnas. Idėja. Mintis. Ar gali mus supantis pasaulis būti nerealus?

Paslaptingiausias ir laukiamiausias 2010 metų filmas. Jo kūrėjas Christopheris Nolanas ("Tamsos riteris", "Memento") ilgai tobulino kruopščiai užkoduotą scenarijų. Įkvėpimo jam sėmėsi iš ankstyvųjų trilerių apie slaptąjį agentą Džeimsą Bondą ir kultinės "Matricos“.

Filme vaidmenis atlieka puikiai žiūrovams pažįstamas žvaigždynas: aktorius ir filmų prodiuseris, „Auksinio gaublio“, „Sidabrinio lokio“ ir dviejų „MTV“ filmų apdovanojimų savininkas Leonardo DiCaprio ("Kuždesių sala", "Melo pinklės", "Nerimo dienos"), „Auksiniam gaubliui“ nominuotas Joseph Gordon Levitt, „Oskaro“ premijos laureatė Marion Cotillard, ketvirtą kartą šio režisieriaus filme vaidinantis seras Michael Caine ir trečiąkart - Cillian Murphy, Ellen Page ir kiti patyrę aktoriai.

L. DiCaprio vaidinamas herojus valdo kontorą, kurios darbuotojai sugeba pasinerti į žmonių sapnus bei implantuoti naują informaciją ar panaikinti seną. Naujas užsakymas – už viliojantį atlyginimą reikia įsiskverbti į sėkmingo verslininko smegenis bei įrašyti informaciją, kuri leistų jo konkurentams pakoreguoti verslininko mąstyseną.

Domas Cobb (akt. Leonardo DiCaprio) - talentingas vagis. Jis geriausias savo srities specialistas, kai kalbama apie ko nors išgavimą ar ko vertingo nukniaukimą, kol žmogus miega, o jo sąmonė tuo metu – pati pažeidžiamiausia.

D. Cobbo retas sugebėjimas padarė jį geidžiamiausiu žaidėju šnipinėjimo pasaulyje. Tačiau tuo pačiu metu tai jį pavertė tarptautiniu bėgliu ir kainavo viską, ką jis kada nors mylėjo.

Ir štai D. Cobbui pasiūloma galimybė visa tai susigrąžinti. Vienas paskutinis darbas gali jam sugrąžinti buvusį gyvenimą, tačiau tik tuo atveju, jeigu jis sutiks atlikti neįmanoma.

Tačiau viskas pasisuka netikėta linkme: vietoje tobulo apiplėšimo D. Cobbui kartu su specialistų komanda reikia ne pavogti idėją, bet patiems ją įdiegti.

Jei jiems pasiseks, tai bus tobulas nusikaltimas. Tačiau joks kruopštus suplanavimas ar kompetencija negali paruošti komandos pavojingam priešui, kuris, panašu, numato kiekvieną būsimą jų žingsnį. Tai priešas, kurį tik D. Cobbas gali pamatyti ateinantį.

Atsargiai: tavo sąmonė kuria nusikaltimo scenarijų!

cool  2010-07-28 01:06:47 įvertino 

Ka tik po seanso sio filmo!! galiu pasakyti wau wau wau! Filmui pasibaigus zmones plojo! Vertinu is 10/10


zeremol  2010-07-28 00:34:20 

tai kaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, filmukas. praktiskai x menai suspardyti, teoriskai irgi net.


Anil  2010-07-27 00:26:43 įvertino 

Vertas dėmesio filmas.


Julija  2010-07-26 20:58:27 įvertino 

Super filmas visiems rekomenduoju paziureti, nenusivilsite !!!! idomi istorija, geri aktoriai ir puikus rezisieriaus darbas. leksiu artimiausiom dienom dar karteli ji pasiziureti :)


nagliux  2010-07-25 21:12:30 

man tai panasus i avatara. beveik toks pat. tik nesuprantu, kam pagrindiam herojui butinai buvo reikalingas stebuklingas kardas drakonui nukirsti, jei jis galejo tiesiog nuhakinti?


kietux  2010-07-22 23:50:03 

dar nemaciau filmo bet manau kat bus geras filmas. taigi duodu jam desim balu, nes jame turetu daug saudyti.


tera  2010-07-22 15:08:00 įvertino 

Puikus puikus filmas!! jame yra tiek meiles,tiek veiksmo, tiek fantastikos..ir svarbiausia, kad viskas labai graziai suderinta. Si filma reikia ziureti atidziai, nes kekviena detale labai svarbi. Sis filmas, tai kazkas naujo..ko dar niekada nebuvo..123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 40033
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt