Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
GROBUONYS (2010) 107 min.
Predators
Įtempto siužeto trileris T
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 07 30
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Prodiuseris: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Žmonių rasės grobuonys tėra lengvas grobis tikriesiems Grobuonims

1987-aisiais metais dabartinis Kalifornijos valstijos gubernatorius Arnoldas Schwarzeneggeris pasaulio ekranuose kovojo su siaubą keliančia būtybe iš kosmoso – Grobuonimi. Filmas sulaukė didžiulės sėkmės, pasirodė juostos tęsinys, o vėliau Grobuonis buvo „eksploatuojamas“ dar beveik dešimtyje filmų.

Nuo Grobuonio gimimo praėjus daugiau nei 20-čiai metų, kino kūrėjai su Robertu Rodriguezu priešakyje nusprendė parodyti mums, kaip atrodo gimtoji Grobuonių planeta.

Kad Quentino Tarantino bičiuliui R.Rodriguezui vaizduotės ir užmojo netrūksta, įtikino jo filmai „Nuo sutemų iki aušros“, „Desperado“, „Teroro planeta“ ir „Nuodėmių miestas“. Šįkart R.Rodriguezas parašė „Grobuonių“ scenarijų ir pats tapo šio filmo prodiuseriu.

Roiso (aktorius Adrienas Brody‘is) vadovaujama grupė žmonių – tikri grobuonys savoje rasėje. Jie – žiaurūs nusikaltėliai, Japonijos mafijos Jakudza nariai, mirties būrių dalyviai ir panašiai. Žodžiu, šaltakraujiški žudikai, kuriuos visuomenė ištremia į tolimą planetą – gimtąją tikrųjų Grobuonių planetą. Pasaulį, kuriame baimę sėję atstumtieji patys tampa medžiojamais žmonėmis ir privalo suvienyti jėgas, kad išgyventų.

MACD  2010-10-07 13:38:43 įvertino 

Duodu 7 balus iš 10. Jei pirmąjį "Grobuonį" su Švarcenegeriu vertinsime 10 balų, tai visus likusius (išskyrus antrą ir paskutinį) - max 5 balais. Kas nepatiko: 1) filmo pradžios idėja nukopijuota nuo "Pjūklo" ar "Kubo" (grupė nepažįstamų asmenų, niekas nežino, kaip jie čia atsidūrė, turi įveikti kliūtis ir t.t.); 2) amerikietiškas taupumas. Nežinau, ar čia pataupė pasismadyti normalų žmogų, kad parinktų kostiumus ir dekoracijas, ar iš viso nusprendė pasinaudot tom dekoracijom ir kostiumais, kurie po ranka buvo. Kalbu apie rusą - nu iš kur pas rusų specnazą Kaukaze "Gatlingo" 6-vamzdis? Arba amerikietiškos kareiviškos kuprinės?; 3) pabaiga. Rodos, sukurta tik tam, kad melžti ir melžti tą karvę, kuri vadinasi franchiziniai tęsiniai. O jų bus - akivaizdu. Kas patiko: 1) kastingas. Aktoriai surinkti tikrai neeiliniai. Fishburnas, Brodis, Trecho, Taktarovas... 2) grįžta prie pirmojo Predatoriaus (nu kas per nesąmonė buvo sukryžminti filmą su "Svetimais"; 3) kai kurių aktorių vaidyba (vėl tas pats Brodis, Fishburnas).


ads  2010-08-06 11:37:15 įvertino 

Filmas ziaurus pravalas,net truksta zodziu apsakyt koks neidomus,ne tas rezisierius filma padare:(


žiūrovas  2010-08-05 18:17:00 įvertino 

geras filmas. šaudo-gaudo stilius niekada nebuvo per daug intelektualus, bet šis filmas bent jau beveik visas logiškai suręstas, t.y. nepavargsti nuo nesąmonių ir kvailysčių. taip, yra keletas kvailai naivių vietų, bet tiek jau to.. jų galima kaip ir nepastebėti. visa kita - kaip tokio žanro filmuose - laimi gerietis (super) amerikietis ir seksova gerietė jo pana.


CC  2010-07-31 15:41:05 įvertino 

Išsisėme jau filmas, nieko naujo ir įdomaus neparodė. Prieš tai buvusius ale vorus pakeitė šunys, ir visa naujovė.


v  2010-07-17 12:26:54 

Komercija is dideles raides! Mano manymu,uzteko pirmo grobuonio,kaip ir pirmu triju svetimo daliu,poto prasidejo srijalai! Zmones ziuri,nesa pelna,bet preke pigi ir niekam tikus!Filmo aprašymas aplankytas kartų: 13957
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt