Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VERONIKA RYŽTASI MIRTI (2009) 104 min.
Veronika Decides to Die
Melodrama N-16
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 04 23
Kino platintojas: Meed Films

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Gyvename taip, tarsi būtume nemirtingi. Svajones atidedame rytojui ir nugrimztame į kasdienę rutiną ir imame merdėti.

Atrodytų, Veronikai netrūksta nieko, kad jaustųsi laiminga ir džiaugtųsi gyvenimu. Ji jauna, protinga, graži, sėkmingai kopianti karjeros laiptais niujorkietė. Tačiau ilgainiui toks „suplanuotas“, į stalčiukus sudėliotas gyvenimas tampa pilkas, iki skausmo nuspėjamas, slegiantis. Veronika  praranda tai, kas svarbiausia – gyvenimo prasmę, norą žengti į priekį, siekti savo svajonių. Ir ji ryžtasi mirti. Po dviejų savaičių, atgavusi sąmonę ligoninėje, Veronika sužino, kad nors jos bandymas nusižudyti nepavyko, tačiau merginos širdis yra nepagydomai pažeista ir gyventi jai liko savaitė. Ši savaitė apvers Veronikos gyvenimą aukštyn kojom. Ji atras meilę, draugystę, išmoks džiaugtis kiekviena akimirka, kitomis akimis pažvelgs į save ir ją supantį pasaulį.

Šis filmas rekomenduojamas visiems kaip puikus vaistas nuo kartais apninkančio liūdesio, nusivylimo savimi ir savo aplinka. Jis kalba apie gyvenimo pilnatvę, apie nuostabias akimirkas, kurias patiriame būdami su mylimu žmogumi, apie džiaugsmą, kurį mums dovanoja kiekviena naujai išaušusi diena. Metas atsibusti!

Filmas “Veronika ryžtasi mirti“ pastatytas pagal to paties pavadinimo Paulo Coelho romaną, kuris sulaukė fenomenalaus pasisekimo visame pasaulyje – knyga išversta į 56 kalbas ir išleista 150 šalių, tarp jų ir Lietuvoje. Paulo Coelho – vienas populiariausių šiuolaikinių užsienio rašytojų Lietuvoje. Jo romanai „Alchemikas“, „Penktasis kalnas“, „Piligrimas“ ir daugelis kitų yra vieni skaitomiausių mūsų šalyje.

Veronikos vaidmenį atlieka aktorė Sarah Michelle Gellar, Lietuvos žiūrovams gerai pažįstama iš visai kitokio – siaubo – žanro filmų „Žinau, ką padarei aną vasarą“, „Klyksmas 2“, „Pagieža“ bei populiariaus TV serialo „Bafi - vampyrų žudikė“. Atrodytų, abejotinas pasirinkimas rimtam dramatiškam vaidmeniui. Tačiau, pasak paties Paulo Coelho, aktyviai dalyvavusio filmo kūrime, „Sarah Michelle Gellar sukūrė tą Veronikos paveikslą, kokį aš visuomet įsivaizdavau.“

Sarah Michelle Gellar filme talkina kiti garsūs aktoriai: David Thewlis (filmai apie Harį Poterį, „Dangaus karalystė“, „Septyneri metai Tibete“, „Berniukas dryžuota pižama“), Erika Christensen („Narkotikų kelias“), „Oskaro“ premijos nominantė Melissa Leo („Užšalusi upė“, „21 gramas“), Jonathan Tucker („Griuvėsiai“, „Elos slėnyje“).

z  2010-05-17 07:45:41 

Mintis gera, bet filmas nuobodokasFilmo aprašymas aplankytas kartų: 10686
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt