Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ČIA IR TEN (2009) 90 min.
Tamo i ovde  (Here and There)
Komiška drama T
JAV, Serbija, Vokietija
Kalba:  anglų ,  serbų
Titrai:  lietuvių kalba

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Grynakraujo niujorkiečio Roberto niekuo nenustebinsi - jis matė šilto ir šalto. Tačiau dabar 52-ejų metų džiazo muzikantui nesiseka. Jis prarado darbą, baigėsi pinigai, paliko meilužė (ją įkūnija kultinė dainininkė ir pagrindinį vaidmenį atliekančio aktoriaus Davido Thorntono žmona Cindy Lauper), o už skolas teko išsikeldinti iš nuomojamų namų.

Būtent tada ciniko kely pasipainioja jaunas serbų imigrantas Branko, atvykęs ieškoti geresnio gyvenimo. Pastarasis jaučiasi vienišas svetimam mieste, o Belgrade likusi mylimoji Ivana negauna vizos. Jis pasiūlo Robertui sandėrį – skristi į Belgradą, fiktyviai susituokti su Ivana ir kartu grįžti į Niujorką.

Robertas sutinka, bet su viena sąlyga - pirmiausiai pinigai ir tik po to vestuvės. Kol Branko plėšosi dėl pinigų Niujorke, įvykiai Belgrade pasisuka netikėta linkme. Jaunuolio mamos bute apsistojęs Robertas įsimyli svetingąją šeimininkę Olgą ir visai neskuba grįžti į Ameriką.

Pirmajame vaidybiniame filme serbų dokumentalistas Darko Lungulovas lygina jauną, chaotišką, beprotišką, spalvingą, pasiutusį Belgradą su milžinišku, niekuomet nemiegančiu, nuolat skubančiu, svajones daužančiu ir nesvetingu imigrantams Niujorku, kuriame iš gimtojo miesto emigravęs režisierius gyvena daugiau nei 10 metų.

Filmo aprašymas aplankytas kartų: 3172
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt