Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
RUGSĖJO NUMERIS (2009) 88 min.
The September Issue
Dokumentinis filmas T
JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Anna Wintour daugiau nei 20 metų vadovauja ir redaguoja kultinį mados žurnalą "Vogue". Ji neabejotinai yra populiariausia ir įtakingiausia figūra mados pasaulyje. Ekscentriško charakterio ambicinga ir turinti aiškius tikslus moteris karaliauja kūrybingiausių dizainerių, fotomodelių, fotografų ir redaktorių rinktinėje komandoje. Annos Wintour žodis yra svarbiausias ir lemiamas.

Režisieriui buvo leista iš arti stebėti, kaip gimsta žurnalo „Vogue“ rugsėjo mėnesio numeris, kuriame numatomos naujos mados tendencijos. Net devynis mėnesius autoriai eksperimentuoja ir kuria storiausią, labiausiai laukiamą leidinio numerį. Tuo metu režisierius kartu su operatoriais tyliai įsitaiso pašonėje ir fiksuoja kiekvieną smulkmeną. „Rugsėjo numeris“ kviečia į unikalią ekskursija, apie kurią svajoja daugelis. Žurnalo „Vogue“ leidybos užkulisiai intriguoja visus mados mėgėjus ir profesionalus. Jis sugeba patekti į slaptus pasitarimus, keliauja paskui Anną Wintour į įvairias madų savaites Europos šalyse, stebi fotosesijas.

"Rugsėjo numeris" kviečia į unikalią ekskursija, apie kurią svajoja daugelis, bet tik išrinktieji gauna progą pamatyti. Žurnalo „Vogue“ leidybos užkulisiai intriguoja visus mados mėgėjus ir profesionalus.

Filmo aprašymas aplankytas kartų: 1894
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt