Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ATEINI ČIA ARBA GAUSI Į DŪDĄ! (2010) 117 min.
Kick-Ass  (Kick-Ass)
Veiksmo komedija N-16
Didžioji Britanija, JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 06 25
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Deivas (akt. Aaron Johnson) - paprastas paauglys. Jis toks paprastas ir niekuo neišsiskiriantis, kad mokykloje jį nuolatos užgaulioja kiti paaugliai, su juo beveik niekas nedraugauja (na, išskyrus dar porą likimo brolių) ir jis laiką dažniausiai leidžia vienas. Didžiausias Deivo pomėgis - komiksai apie superherojus. Nenuostabu: kai realus gyvenimas nesiseka, visuomet galima pasislėpti fantazijų pasaulyje. Jis perskaitė tiek daug komiksų, kad vieną dieną jam į galvą šovė mintis: o kodėl realiame pasaulyje niekas niekuomet nebandė tapti suerherojumi?

Deivas nusprendžia savo kailiu išbandyti superherojaus gyvenimą. Jis internetu užsisako žalią juokingą kostiumą, susigalvoja keistą vardą „Kick-ass" ir išsiruošia į Niujorko gatves kovoti su nusikalstamu pasauliu. Tačiau, deja, Deivas neturi jokių antgamtinių galių, kurios gyvybiškai būtinos superherojui. Jis nemoka skraidyti, negali įveikti priešų lazeriniu žvilgsniu... tiesą pasakius jis net muštis nemoka. Tačiau Deivui tai nė motais. Jis drąsiai stoja į kovą su įvairaus plauko niekšais. Tiesa, vienas tokių beprotiškų žygdarbių baigiasi rimta trauma, bet naujojo superherojaus negąsdina net tai. Jis ir toliau „baudžia" nedorėlius. Vieną iš jo susidūrimų nufilmuoja atsitiktinis stebėtojas. Netrukus vaizdas patenka į „Youtube" ir Deivas akimirksniu išgarsėja. dabar jo vardą kartoja visa Amerika, galbūt net tie, kurie anksčiau jį skriaudė.

Vieną vakarą išsiruošęs į kasdieninį reidą, Deivas susiduria su kompanija, kurią įveikti tikrai ne jo jėgoms. Laimei, jį išgelbėja Tėtušis (akt. Nicholas Cage) ir 11-metė Žudikė (akt. Chloe Moritz). Tėtušis ir Žudikė - superherojai. Tai tėvas ir dukra, kurių tikrieji vardai - Deimonas ir Mindė. Deimonas - buvęs policininkas, kuris augino dukrą mokydamas kovos menų, šaudyti, naudotis šaltaisiais ginklais ir visų kitų kraujo praliejimo būdų. Tėtušis ir Žudikė pašventė gyvenimą kovai su mafijos bosu Franku D'Amiko (akt. Mark Strong). Deivas tampa Tėtušio ir Žudikės bendražygiu. Tiesa, prieš tai jam dar tenka daug ko išmokti iš Tėtušio ir Žudikės, tačiau tokiam ryžtingam superherojui kaip Deivas tai ne problema.

Netrukus į scenoje pasirodo Franko D'Amiko sūnus Krisas (akt. Christopher Mintz-Plasse). Tačiau jo elgesys keistas: atrodo jis bando tapti Deivo draugu. Ko jis iš tikrųjų nori iš Deivo? Tikrieji motyvai išryškėja paskutinėje superherojų ir mafijos boso kovoje...

„Kick-ass" - nuotaikinga veiksmo komedija, į kino ekranus perkelta iš Mark Millar ir John Romita Jr. Komikso puslapių.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 8962
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt