Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
CENTURIONAS (2010) 97 min.
Centurion
Veiksmo drama N-16
Didžioji Britanija
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 07 09
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

117 m. e. m. Romos imperija driekiasi nuo Ispanijos pietuose iki Juodosios jūros rytuose, nuo Egipto karalystės pietuose iki Britanijos salų šiaurėje. Nors Viduržemio jūros regionas ir rytai pajungti Romos jungui, tačiau šiaurinės britų salos, kuriose gyvena beveik laukinės gentys, nuožmiai priešinasi Romos valdžiai.

Senovės Britanijoje į nepalaužiamų ir negailestingų piktų genties nelaisvę patenka Romos legionierius Kvintas Dijasas (akt. Michael Fassbender). Paprastai piktai belaisvių neima: jie nužudo visus priešus, kuriuos tik gali. Kvintą išgelbėjo tik tai, kad jis laiku ir vietoje nusikeikė piktų kalba. Tikėdamiesi, jog Kvintas gali būti naudingas, piktai palieka jį gyvą.

Netekęs kantrybės generolas Virilas (akt. Dominic West) išsiruošia į britų salas su legendiniu Devintuoju legionu. Pakeliui Devintasis legionas išlaisvina Kvintą Dijasą. Generolas Virilas kartu pasiima ir jį: Kvintas, pabuvojęs piktų nelaisvėje, bus labai naudingas kovoje prieš juos. Virilas  tikisi, kad šio žygio metu kartą ir visiems laikams nušluos nuo žemės paviršiaus tuos nepakenčiamus piktus ir jų vadą Gorlakoną (akt. Ulrich Thomsen). Jei kam ir pavyks tai padaryti, tai tik Devintajam legionui. Tačiau bebaimiai Romos kariai patenka į spąstus. Užverda žūtbūtinis mūšis ir legionierių gretos neišlaiko spaudimo. Generolas Virilas patenka į nelaisvę.

Keletas likusių gyvų devintojo legiono karių su Kvintu Dijasu priešakyje turi išgelbėti generolą Virilą ir pasiekti saugų prieglobstį artimiausiame Romos imperijos poste. Tačiau jie atsidūrė per toli nuo namų, per toli nuo bet ko, kas galėtų jiems padėti, per giliai priešo užnugaryje. Dabar Devintojo legiono kariams teks kliautis tik savo jėgomis. O jiems įkandin jau seka piktų gauja, kurią legionierių pėdsakais veda keršto ištroškusi pėdsekė Eten (akt. Olga Kurylenko)...

Režisieriaus Neil Marshall rankose atgyja legenda apie šlovingąjį Devintąjį Romos legioną.

Vanesa  2010-07-28 11:46:43 įvertino 

Siužetas prastokas, daug nelogiškumų...Vyrui patiko kovos scenos, efektingos. O man, kad graži pabaiga:)


Vilius  2010-07-24 23:45:36 

Puikus, fantastiskas filmas. 10 balu beabejones uz ji. Tai ne kokia nors leksta holivudine komedija.


erikas  2010-07-17 18:01:26 įvertino 

taupyklės režimas, deja, ON :( siužetas nors ir paprastas, tačiau lengvai malonus, nes sukta romos laikų kovos scenų juosta, bet pačios kovinės scenos mažu formatu, 5 kareiviais, dažnai pritrauktas tik kalavijas ir kūno dalis į kurią jis įsminga. išmetus karinę juostos dalį, filmas vertas 2lt bilieto.


Paul  2010-07-14 09:29:08 įvertino 

Filmas nevertas kinoteatro!


Valdas  2010-07-13 22:48:48 

kažkiek nuvylė... Vizualiai gražiai nufilmuota, efektai geri, scenos puikios. Bet vat su siužetu, tai skylių ir nelogiškumų galėtų būt mažiau.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 10525
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt