Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NEBRENDYLOS (2010) 102 min.
Grown Ups
Komedija T
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 07 30
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Po daugelio metų susitikę buvusio trenerio laidotuvėse Lenis (akt. Adam Sandler), Erikas (akt. Kevin James), Kurtas (akt. Chris Rock), Markas (akt. David Spade) ir Robas (akt. Rob Schneider) pasijunta išsiilgę senų laikų. Mokykloje jie kartu žaidė vienoje krepšinio komandoje ir buvo geriausi draugai. Lenis, Erikas, Kurtas, Markas ir Robas nusprendžia atgaivinti praeitį ir sutaria, kad drauge praleis Liepos 4-osios šventę. Žinoma kartu atsiveš ir savo šeimas. Vyrai nusprendžia, kad geriausia vieta pailsėti ir prisiminti senus laikus - namelis prie ežero, kur jie švęsdavo mokyklos krepšinio čempionatus, kai buvo vaikai. Tiesa, jų vaikams mintis apie iškylą gamtoje ypatingo susižavėjimo nekelia. Miesto ir šiuolaikinių technologijų išlepintos atžalos negali iš rankų paleisti mobiliųjų telefonų ir video žaidimų pultelių. Tačiau pašėlusių tėtušių tai nejaudina: prie ežero jie supranta, jog užaugti dar nereiškia suaugti. Taigi jie čiumpa besispyriojančius vaikus ir nusitempia pasimėgauti gamtos teikiamais malonumais. Linksmybės ir nuotykiai prasideda.

„Nebrendylos" - nuotaikinga komedija, kurioje išvysite visas mėgstamiausias komedijinio žanro žvaigždes: Chris Rock, Adam Sandler, Rob Schneider.

vaisux  2010-08-23 22:07:20 įvertino 

Gera holivudiska stampovke, garsios pavardes ir viskas geras su..... Kino teatre ziuret pinigu svaistymas


Zvejas  2010-08-18 21:49:02 

Vietomis filmas pasirode ganetinai liudnas, netgi tos vietos, kur turetu buti juokingos kele daugiau sypsena nei juoka


Dana  2010-08-12 14:38:34 

Filmas palaikantis gera nuotaika, taciau juokeliai leksti ir aisku nereiketu ieskoti gilios minties jame. Labiau tinka vaikams nei suaugusiems.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 9363
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt