Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TEMPK JĮ ČIA! (2010) 109 min.
Get Him to the Greek
Komedija T
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 08 06
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kaip sukontroliuoti nevaldomą roko žvaigždę

Jaunas – vos 23-ejų – bet labai ambicingas vaikinas Aronas Grynas (jį vaidina Jonah Hillas) priimamas į savo svajonių darbovietę – muzikos įrašų kompaniją. Vaikinas netveria iš laimės ir yra pasiryžęs padaryti bet ką, kad tik įrodytų, jog darbdaviai neapsiriko, pasirinkdami jį. Aronas gauna puikiai savo vertės įrodymui tinkančią pirmąją užduotį. Jam reikia nuskristi į Londoną ir palydėti į Los Andželą šiek tiek primirštą britų roko dievą Aldusą Snou (akt. Russellas Brandas). Arono bosas (jį vaidina P.Diddy) vaikiną perspėja apie beribį Alduso talentą sukelti sąmyšį ir prigrasina, kad nei sekundei nepaleistų rokerio iš akių.

Aldusas kažkada mėgavosi šlove ir visais jos teikiamais malonumais, tačiau šiuo metu jo karjera priblėsusi. Dėl to kaltas ir pats rokeris, pasinėręs į gyvenimo prasmės paieškas po to, kai jį paliko jo svajonių mergina – pop dainininkė Džekė Q (akt. Rose Byrne).

Ši kelionė į Ameriką suplanuota kaip jo atgimimo koncertų turas, turintis atgaivinti Alduso populiarumą. Bėda ta, kad koncertų turas nelabai dera su rokerio gyvenimo prasmės paieškomis. Jo nuostatą pakeičia tik žinia, kad Los Andžele tuo metu bus ir Džekė.

O jau tuomet Aronui tereikia nepaleisti Alduso iš akių. Tačiau būtent tai padaryti ir yra sunkiausia.

reniux  2010-08-26 21:21:30 

Nepatiko kazkoks keistas


Marina  2010-08-18 09:43:53 įvertino 

Ne filmas, o kažkoks nesusipratimas. Tikėjausi komedijos, o pamačiau net nežinau kaip tai įvardinti.. tragediją gal? Moralas gal ir gražus - branginti draugystę. Bet kodėl komedija? Nėr iš ko juoktis - juokeliai visiškai lėkšti. Žodžiu nusivyliau..


ruta  2010-08-16 13:42:58 įvertino 

manau turetu buti labai juokingas ir idomus filmas;)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 13801
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt