Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MOTINA IR DUKRA (2009) 125 min.
Mother and Child
Drama N-16
Ispanija, JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 08 13
Kino platintojas: Meed Films

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Scenaristas: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kino šedevrų „Babelis“, „21 gramas“, „Ir Tavo mamą taip pat“, "Prakeikta meilė", "Pano labirintai" kūrėjai Alejandro González Iñárritu, Alfonso Cuarón ir Guillermo del Toro pristato tris jautrius ir įtaigius pasakojimus apie moteris, kurias vienija naujos gyvybės troškimas.

Visagalis nenuspėjamas likimas sudėlioja ir apverčia aukštyn kojom trijų moterų gyvenimus jautrioje dramoje, kuri savo pasakojimų nuotaika artima ispanų maestro Pedro Almodovaro stilistikai. 50-metė fizioterapeutė Karen prižiūri sunkiai sergančią motiną, kuriai anksčiau nerasdavo laiko. Ji nepažįsta ir niekuomet nematė prieš 35 metus pagimdytos dukters, kurią buvo atidavusi įvaikinimo agentūrai. Artimų draugų neturinti advokatė Elizabet jaučiasi nepriklausoma, naudojasi kitais žmonėmis, migruoja nuo vieno vyro prie kito, kol sutinka darbdavį, parodžiusį jai išskirtinį dėmesį. 20-tąjį gimtadienį atšventusi nevaisinga Liusė kreipiasi pagalbos į įvaikinimo agentūrą ir siekia susitarti su neturtinga nėščia paaugle.

Annette Bening, Naomi Watts ir Kerry Washington atsiskleidžia, įkūnydamos stiprius ir emocingus vaidmenis, kuriuos parašė moteriško kino specialistu pagrįstai vadinamas kolumbietis Rodrigo Garcia („Devyni gyvenimai“). Filmo prodiuseriai padėjo supinti tris atskiras siužetines istorijas apie skausmingai tikroviškus išgyvenimus, komplikuotus motinų santykius su vaikais, moterišką intuiciją, sudėtingas įvaikinimo procedūras ir kantriai mylinčius vyrus, kurie stengiasi padėti savo moterims, kad jos pamirštų liūdną praeitį ir atrastų naują laimę.

2009 m. San Sebastjano kino festivalio uždarymo ceremonijos filmas sujaudina iki širdies gilumų, prajuokina subtiliu humoru, sentimentaliai pravirkdo ir nepamirštamai sukrečia. Puikiai surežisuota ir įtaigiai suvaidinta jautri drama dalyvavo Toronto ir Sandanso kino festivalių programose.

Kai kas panašaus į: „Viskas apie mano mamą“, „Ir Tavo mamą taip pat“, „Palaimintosios“, „Mano gyvenimas manęs“, „8 moterys“, „Babelis“, „21 gramas“.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 8016
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt