Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NESUNAIKINAMI (2010) 103 min.
The Expendables
Veiksmo ir nuotykių trileris N-16
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 08 13
Kino platintojas: Incognito Films

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

„Nesunaikinami“ – tai labiausiai laukiamas šios vasaros įvykis. Visos veiksmo filmų žvaigždės pirmą ir paskutinį kartą susitinka viename filme: 80 milijonų dolerių kainavusiame blokbasteryje „Nesunaikinami“. Prakaitas, kulkos, įtampa ir sprogimai – šio filmo neįmanoma tiesiog žiūrėti, jį reikia išgyventi!

Jie yra šešėlis priešo akies mirksnyje... Jie yra vaiduoklis nakties tamsoje. Sylvesteris Stallone, Arnoldas Schwarzeneggeris, Bruce’as Willisas, Jasonas Stathamas, Jetas Li, Mickey Rourke’as, Dolphas Lundgrenas – ar gali patikėti, kad rugpjūčio 13 dieną išvysi juos vienoje pasaulinėje premjeroje – veiksmo filme „Nesunaikinami“? Juk tai ne vien garsiausi veiksmo filmų herojai, tai ištisa armija!

Barney Rossas (akt. Sylvesteris Stallone) yra žmogus, neturintis ko prarasti. Jo suburta kietų vyrukų komanda tokia pati. Jie ką tik ėmėsi darbo, kurio niekas kitas nesiimtų – nuversti žiaurų mažos Pietų Amerikos valstybės diktatorių...

Tai, kas elitinei smogikų grupelei iš pradžių atrodė tik kaip dar vienas gerai apmokamas darbas – iš tiesų tampa sudėtingiausia misija jų gyvenime. Jiems teks iš naujo perkainoti draugystę, ištverti išdavystę ir... išnešti sveiką kailį.

kipsas  2010-09-11 16:50:34 įvertino 

visiskas bredas!!!


Ana  2010-09-06 16:54:46 įvertino 

Vakar ziurejau kinoteatre si filma,man asmeniskai patiko :) Filmas turi siuzeta,pradzia ir pabaiga, daug veiksmo, siek tiek komedijos :) Nuostabus aktoriai, puikus scenarijus. Vertinu ji 8 balais is 10!


MM  2010-08-30 08:47:16 įvertino 

Katerinai - Jūt, turbūt, nedaug filmų su Stallone matėt, kad tik čia "nebūdingų Stallonei parodijos elementų" pastebėjot. Pasižiūrėkit kada prie progos kokį "Visagriaunantį" ar "Tango ir Kešą" - pilna parodijos. Jau nekalbu apie komedijas - "Oskaras", "Stok, arba mano mama šaus" ir t.t. Žodžiu, Stallonei toks filmas ir toks žanras - ne naujiena. O kas liečia filmą - 9/10. Galėjo Švarcą dar kur nors gale kartelį parodyt. Jei jau kviesti 8 dešimtmečio žvaigždes - tai ką čia Couture veikia? Geriau kokį Van Dammą ar Maiką Dudikovą būtų pakvietę. O dar geriau - Chucką Norrisą. Aišku, gaila, Seagalas atsisakė vaidinti.


Audrius  2010-08-27 14:55:16 

man tai nepatiko. A Team man labiau patiko ir uz Nenugalimus ir uz Druska. Issiseme koviniu filmai visai, o cia sitam filme dar ir senukai visi su byranciu smeliu nieko gero nebeparode. Buciau ketvirtokas, gal ir patiktu, taciau dbr vertinu si filma gana pusetinai, namie negaisciau laiko ir neziureciau.


katerina  2010-08-25 11:31:21 įvertino 

Jei kas eis į šį filmą kaip į senų laikų prisiminimą, tai ras ne tik daug veiksmo, šaudymų, kraujo, ir nostalgija persmelktų senų aktorių, bet dar ir Stalonei nebūdingos ironijos bei parodijos žanro užuomazgų:). Sudėtingų dialogų ir išpuoselėtų istorijų, ten tikrai nėra, bet atpalaiduoti smegenis ir praleisti laiką galima.


Valdas  2010-08-17 16:47:22 įvertino 

O čia įdomu specialiai nepraleidžia tų komentarų, kur negiria filmo? Vaikystėj augau su stalonės ir Švarco koviniais filmais dar žiūrėdamas juos tuose "videosalonuose" :) tai jei ne šiokia tokia nostalgija, turbūt nebūčiau ėjęs. bet nuėjau. Ir ką gi... Na, atvirai, tai scenarijus kvailokas, loginių prieštaravimų dau. Gerai tik visi bum, bam, šmaukšt ir t.t. Jei norėsit tik to, drąsiai eikit. Jei norit nors kažkiek rišlesnės istorijos, tai geriau negaiškit laiko.


Valdas  2010-08-17 10:05:38 

Nu ką galiu pasakyti... Šiaip įdomu, aišku, pamatyt senukus herojus. Ale kažkaip seniai jau nebepaauglystė ir scenarijaus skylės ir kvailumas jau bado akis ir neleidžia atsipalaiduoti žiūrint tuos visus babaaach, šmaukšt buuum... :) (iškart užbėgu už akių jei kas sakys: taip, aš turėjau priėjimą prie "vidiakų" gūdžiais sovietų laikais ir taip, žiūrėdavau tada išplėtęs akis į filmus ala Rambo, Commando etc. Bet kaip sakoma, vaikystė nesugrįš :) Vienu žodžiu, jei jums be vaizdo dar reikia ir +/- normalesnės istorijos, neikit, filmas tikrai nuvils.


drEgis  2010-08-16 18:55:26 įvertino 

Super filmas. Daug puikiu aktoriu, daug ispudingu scenu. Tikrai dvelkia senuju filmu dvasia. O kas svarbiausia siais laikais - ziuri filma ir nejauti kompiuteriniu efektu, kaip daugumoje siulaikiniu filmu (tipo A-komanda ir pan.). Patiko ir man ir zmonai :) Rekomenduju visiems :)


MACD  2010-08-15 11:53:24 įvertino 

Na ką galima pasakyti? Šio filmo nesupras tik tie, kas senais gerais 1980-1996 m. neturėjo priėjimo prie "vidiako" arba gimė jau po 1996. Filmas yra 100procentinis tų laikų kovinis filmas su visa būtina atributika: daug šaudymo, daug kraujo, nenušaunami geriečiai ir blogi lotynų amerikiečiai narkobaronai, patobulinta geriečių ginkluotė ir technika, ir t.t. Žodžiu, tie, kam šis filmas skirtas pajus tikrą nostalgiją, turės dar vieną šansą pasidžiaugti tokiomis žvaigždėmis kaip Stalonė, Lundgrenas, Rurkė.. na ir žinoma, Švarcas. Filmui drąsiai duodu 9 balus. p.s. kino salėje po filmo žmonės plojo. Va taip va...


teletabis  2010-08-12 22:44:39 įvertino 

taip ir nesupratau jo esmės - ar jis kovinis filmas, ar komedija, ar parodija ar dar koks biesas.. per vidurį filmo norėjosi išeit, tačiau iškentėjęs iki galo supratau, jog veltui nesprukau :) tinka žiūrėt namie per kompą, bet į kinoteartą eit dėl jo tikrai neverta..12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 19346
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt