Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NESUNAIKINAMI (2010) 103 min.
The Expendables
Veiksmo ir nuotykių trileris N-16
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 08 13
Kino platintojas: Incognito Films

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

„Nesunaikinami“ – tai labiausiai laukiamas šios vasaros įvykis. Visos veiksmo filmų žvaigždės pirmą ir paskutinį kartą susitinka viename filme: 80 milijonų dolerių kainavusiame blokbasteryje „Nesunaikinami“. Prakaitas, kulkos, įtampa ir sprogimai – šio filmo neįmanoma tiesiog žiūrėti, jį reikia išgyventi!

Jie yra šešėlis priešo akies mirksnyje... Jie yra vaiduoklis nakties tamsoje. Sylvesteris Stallone, Arnoldas Schwarzeneggeris, Bruce’as Willisas, Jasonas Stathamas, Jetas Li, Mickey Rourke’as, Dolphas Lundgrenas – ar gali patikėti, kad rugpjūčio 13 dieną išvysi juos vienoje pasaulinėje premjeroje – veiksmo filme „Nesunaikinami“? Juk tai ne vien garsiausi veiksmo filmų herojai, tai ištisa armija!

Barney Rossas (akt. Sylvesteris Stallone) yra žmogus, neturintis ko prarasti. Jo suburta kietų vyrukų komanda tokia pati. Jie ką tik ėmėsi darbo, kurio niekas kitas nesiimtų – nuversti žiaurų mažos Pietų Amerikos valstybės diktatorių...

Tai, kas elitinei smogikų grupelei iš pradžių atrodė tik kaip dar vienas gerai apmokamas darbas – iš tiesų tampa sudėtingiausia misija jų gyvenime. Jiems teks iš naujo perkainoti draugystę, ištverti išdavystę ir... išnešti sveiką kailį.

Mambo  2010-08-12 09:37:45 

Amerikonai (pvz., www.imdb.com) jau seniai Schwarzenegger'io net nemini tarp filmo aktorių, nes jo "vaidmuo" tik epizodinis. Na o lietuvaičiai? Nu tai aišku - vėl parūkė, pafantazavo ir kiša aprašyme Arnį į antrą vietą po Stalonės.12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 18960
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt