Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VAMPYRAI UŽKNISO JUODAI (2010) 82 min.
Vampires Suck
Parodijų komedija T

Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 08 20
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Šaltas dušas vampyrų garbintojams

Vieni didžiausių žmonių vaizduotėje gimusių kraugerių – vampyrai – išgyvena tikrą renesansą. Dėl šio kulto – kaip ir Hario Poterio atveju – kalta viena vienintelė moteris: rašytoja Stephenie Meyer.

2005-aisiais pasirodžiusi knyga „Saulėlydis“ jau sulaukė trijų tęsinių. Knygos išleistos 37-iomis kalbomis ir visame pasaulyje jų parduota daugiau nei 100 milijonų. Apie pagrindinius herojus vaidinančius kino aktorius jau rašomos biografijos, nors jie ką tik tapo pilnamečiais.

Tačiau visa tai, kas visuotinai garbinama, kaip taisyklė, sulaukia žmonių, besišaipančių iš kulto. Parodijų filmus „Didingiausias filmas“, „Pasimatymo filmas“ ir „Kiečiausi Spartos vyrai“ sukūrę režisieriai šįkart „užsipuolė“ vampyrus.

Juostos „Vampyrai užkniso juodai“ tikrai nerekomenduotina žiūrėti tiems, kurie beviltiškai įsimylėję Belą ir Edvardą. Čia gausu juokingų elementų iš visų iki šiol parodytų „Saulėlydžio“ serijos filmų bei kitų filmų apie vampyrus. Autoriai berniokiškai pramogauja šaipydamiesi iš romantinių arba kovos scenų, virtimo vilkais ir vampyrais, o vietomis labai įtikinamai perteikia šios neįtikėtinos meilės istorijos atmosferą papildydami ją savais elementais.

gintare  2010-10-22 00:08:02 

pats blogiausias filmas, koki gyvenime esu macius.


anda  2010-08-29 22:48:51 įvertino 

Labai prasta parodija, lyginant su pats baisiausias filmas tai sitas nei vieno balo nevertas, tikrai neikite i kino teatra!Filmo aprašymas aplankytas kartų: 10653
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt