Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VALGYK, MELSKIS, MYLĖK (2010) 133 min.
Eat Pray Love
Drama T
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 10 08
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Liza (akt. Julia Roberts) turi viską, apie ką gali svajoti šiuolaikinė moteris: namą, sėkmingą karjerą ir svajonių vyrą. Tačiau, deja, kaip ir daugelis šiuolaikinių žmonių jaučiasi pasimetusi ir sumišusi. Kažkur širdies kamputyje nuolat kirba sąžinės priekaištas, jog gyvenimas - tai ne  tik vyras-karjera-namas. Liza jaučia, kad jam trūksta ypatingai svarbaus komponento. Jos nuojautos netrukus pasitvirtina: moteris išsiskiria su vyru (akt. James Franco). Skausmingos skyrybos dar labiau pagilina asmenybės krizę ir Liza pasijunta atsidūrusi kryžkelėje, kurioje jos pasirinkta kryptis nulems visą jos gyvenimą. Liza suvokia, jog ankstesnis gyvenimas jos nebetenkina, nusprendžia pasiimti metų atostogas „nuo gyvenimo" ir paskirti tą laiką, kad išsiaiškintų, ko ji pati nori ir tikisi iš gyvenimo.

Palikusi saugų gyvenimą užnugaryje, Liza leidžiasi į kelionę po pasaulį, rodos, be jokio aiškaus tikslo ir plano. Vienintelis jos tikslas ir planas - atrasti save. Pirmoji Lizos stotelė - Italija. Italija Lizą pakeri tuo pačiu, kaip ir daugelį: nepaprasta maisto kultūra. Liza visa širdimi ir ypač kūnu atsiduoda itališkai virtuvei. Nors ją kartais ima graužtis sąžinė, jog praleidusi Romoje net tris savaites teišmoko vos kelis itališkus žodžius, o visą kitą laiką valgė, bet „romanas su pica" jai svarbesnis nei įtilpti į siaurus džinsus. Tik sveikame kūne gyvena sveika siela. O sielos sveikata Liza nusprendžia pasirūpinti Indijoje. Čia ji sutinka keistuolį Ričardą (akt. Richard Jenkins) iš Teksaso, nuolatos žarstantį „išminties perlus" tarsi būtų mintinai išmokęs visas Helen Exley ar Robin Sharma knygas. Tačiau išties įsiklausiusi į pusamžio vyro žodžius ir save, Liza ima suvokti, jog Ričardo pamokymai ne tokie jau banalūs, kaip pasirodo iš pirmo žvilgsnio. Netrukus Liza iš naujo atranda vakariečių seniai jau pamirštą sielą gydančios maldos galią ir aprimusia širdimi patraukia į Bali. Čia Liza tikisi galutinai susigrąžinti vidinę pusiausvyrą ir ramybę, tačiau netikėtai sau pačiai atranda tikrąją meilę...

„Valgyk, melskis, mylėk" - puiki drama apie vidinės ramybės paieškas ir atidaus įsiklausymo į savo širdį svarbą. Filmas pastatyta remiantis Elizabeth Gilbert memuarais.

ieva  2010-11-12 16:27:45 įvertino 

Šis filmas yra nuostabus nes ji galima ziureti ir klausyti ju kalbos ir zmoniu sugebejimus kaip jei gyvena Indijoje ir kaip meldžiasi su visisais zmonemis kurie yra pamaldūs. Ir ši meile yra tyra ir švelni man šis filmas patiko nes jis sukelia jausmus ir pergale myleti zmogu.


patiko  2010-11-10 16:36:17 

laukiau ir sulaukiau. man patiko, nes man pazistamas tas jausmas.manau, kad daugeliui filmas nepatiks ir nesupras, nes kalbama apie gyvenima, jo prasme, saves ieskojima. filmas l.ilgas, tai ziurejau per 2 kartus :))) patiko dalis apie italija: maistas, aplinka, zmones... seile tik nutyso ir uzsimaniau ten nuvazuoti :) o pabaigoj dar kazko norejosi.


Rasa  2010-10-29 08:36:49 

vakar buvau filme-tobulas. bet ne 14-metems :) jos dar per jaunos tam :)


Evra  2010-10-21 17:30:03 įvertino 

Labai fainas filmas.Bet mano vyrui nepatiko.Nelabai vyrai supranta apie moteris ir ju isgyvenimus, todel vyrams siame filme nera ka veikti. o pabaiga yra ir viskas ten isbaigta.Geras filmukas.Tik labai Dziulija juokingai atrodo su nutysusiais drabuzeliais :) Moterys butinai paziurekita si filma!


nuostabus  2010-10-17 21:39:46 įvertino 

nuostabus


patiko  2010-10-17 16:54:19 

Žiūrovams iki 30 nerekomenduojama. Kitiems turėtų patikti :)


as  2010-10-17 10:46:48 įvertino 

Visiskas sudu sudas!Dar tokio prasto filmo nesu maciusi


saule  2010-10-15 23:20:40 

labai labai geras filmas. tiesiog nerealus. zinoma, jei tikiesi paziuret kovini filma, tai cia ne tas.. cia filmas zmonem, ieskantiem tikru dalyku. nesuvaidintu. nesumeluotu.. tiesiog super.


romas  2010-10-08 19:21:36 įvertino 

nesamone ner pabaigos ir galo.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 21077
1998-2022 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt