Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
REZERVINIAI FARAI (2010) 107 min.
The Other Guys
Veiksmo komedija T
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 10 01
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Niujorko policijos departamento detektyvai Kristoferis Densonas (akt. Dwayne Johnson) ir P. K. Haismitas (akt. Samuel L. Jackson) - patys kiečiausi ir mylimiausi Niujorko policininkai. Jie tarsi mažus vaikus už pakarpos purto visus nusikaltėlius, šluodami savo kelyje viską ir netgi gadindami Niujorko miesto nuosavybę, tačiau niujorkiečiai - o ypač moteriškosios lyties - juos tiesiog dievina. Jie nesitatuiruoja - kiti vyrai darosi jų tatuiruotes.

Tame pačiame skyriuje dirba ir detektyvai Alenas Gemblas (akt. Will Ferrell) ir Teris Hoicas (akt. Mark Wahlberg). Tikriausiai esate matę juos Densono ar Haismito nuotraukų antrame plane - jie paprastai būna kvailomis išraiškomis. Jie - visiška tokių policininkų kaip Densonas ir Haismitas priešingybė. Jie - liurbiai. Jie - rezerviniai farai. Tačiau kiekvieno faro gyvenime išaušta diena, kai jis gali nuveikti žygdarbį. Netrukus tokios dienos sulaukia ir Gemblas su Hoicu. Jie imasi iš pirmo žvilgsnio visiškai neišskirtinės ir nepavojingos bylos, su kuria prasidėti nenori nė vienas kitas faras. Tačiau greitai paaiškėja, jog tai gali būti didžiausias nusikaltimas Niujorko istorijoje. Tai Gemblo ir Hoico šansas, tik ar jie sugebės juo pasinaudoti?..

„Rezerviniai farai" - nuotaikinga veiksmo filmų apie kietus policininkus parodija, kurioje išvysite tiek komedijinio žanro žvaigždes, tiek veiksmo filmų žvaigždes.

MACD  2010-11-08 15:03:09 įvertino 

Visiškai nepatiko. Žiūrėjau per kompą, tai gal iš trečio karto pabaigiau žiūrėt. Siužetas nuo kitų skiriasi tuo, kad lūzeriai gauna šansą sutvarkyt blogiečius, ir taip tampa "non-lūzeriais". Šio filmo atveju - du lūzeriai farai, atrodo, jau "prasilaužė" - dabar tai jau "patvarkys" blogiukus.. bet ne, šnipštas. Po to vėl šansas pasižymėti - ir vėl šnipštas. Galų gale ta "pasaka be galo" ("bandymas prasilaužti - šnipštas") pradeda užknisti. Tad filmas mane ir užkniso. 3 balus duodus nebent už tai, kad filmą vaidino gan rimti aktoriai.


ACD  2010-11-03 15:21:51 įvertino 

Nuobodi, buka, amerikietika "komedija".Filmo aprašymas aplankytas kartų: 10294
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt