Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
HARIS POTERIS IR MIRTIES RELIKVIJOS (1 DALIS) (2010) 146 min.
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I
Fantastinis nuotykių filmas N-7
Didžioji Britanija, JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 11 19
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Aktoriai: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Populiariausia filmų serija kino istorijoje pasiekė kulminaciją – lapkričio 19 dieną kino ekranuose pasirodo paskutiniojo filmo „Haris Poteris ir Mirties relikvijos“ pirmoji dalis.

„Harį Poterį ir Mirties relikvijas“ rašytoja J.K.Rowling vadina įdomiausia Hario Poterio serijos knyga, todėl filmo kūrėjai nusprendė šią istoriją papasakoti dviem filmais, norėdami kuo išsamiau perteikti jos siužetą. Antroji dalis į kino teatrus atkeliaus tik kitų metų vasarą.

„Hario Poterio“ serijos buvo kuriamos 10 metų. Haris Poteris tapo neatsiejama jaunųjų aktorių Danielio Radcliffe‘o, Ruperto Grinto ir Emmos Watson gyvenimo dalis. Tačiau lapkričio 19 dieną Haris Poteris ir Hogvartso burtininkai atsisveikina. Daugiau filmų apie Harį Poterį nebebus kuriama.

„Paskutinę filmavimo dieną mes visi trys – aš, Rupertas ir Emma – nuoširdžiai apsiverkėme“, – prisipažino filmo žvaigždė Danielis Radcliffe‘as, suvaidinęs Harį Poterį.

„Jaučiuosi taip, tarsi kas būtų miręs“, – sakė Emma Watson, kuri ir pamanyti negalėjo, kad ištisą dešimtmetį bus priklausoma nuo Hario Poterio. – Tokia žiūrovų meilė ir pripažinimas yra neįtikėtina. Man tai labai daug reiškia. Aš labai didžiuojuosi“.

Burtininkų pasaulis tapo pavojinga vieta visiems Tamsos valdovo priešams. Karas prasidėjo – Tamsos valdovo Voldemorto parankiniai užėmė Magijos ministeriją ir net Hogvartso burtininkų mokyklą. Mirties valgytojai susidoroja su visais, kas stoja jiems skersai kelio. Tačiau svarbiausias jų tikslas – sučiupti mirtiną Voldemorto priešą Harį Poterį. Burtininkų pasaulyje paskelbta Hario Poterio medžioklė.

Vienintelė Hario viltis – surasti ir sunaikinti horokrusus, saugančius Tamsos valdovo sielos daleles ir jo nemirtingumą, kol jo nesugavo Voldemortas.

Likę vieni, be mokytojų ir profesoriaus Dumbldoro paramos, trys draugai Haris, Ronis ir Hermiona gali pasikliauti tik savimi. Tačiau kiekviename posūkyje jų tyko tamsiosios jėgos.

Ieškodamas horokrusų pėdsakų, Haris sužino seniai pamirštą legendą apie Mirties relikvijas – tris Mirties dovanas – galingiausią burtų lazdelę, Prisikėlimo akmenį (kuris gali prikelti iš numirusiųjų) ir apsiaustą, kuris paverčia nematomu. Jei Mirties relikvijos iš tiesų egzistuoja ir paklius į Voldemorto rankas – Tamsos valdovas įgaus tokių stiprių galių, kad taps nenugalimas.

Bet Hario ateitis buvo nuspręsta tą lemtingą dieną, kai jis tapo „vaiku, kurio nesugebėjo įveikti juodoji magija“. Tuomet tėvų meilė išgelbėjo berniuką nuo piktojo burtininko. Dabar, jau vyras, Haris Poteris žingsnis po žingsnio artėja prie tikslo, kurio siekė nuo pat pirmosios dienos įžengęs į Hogvartsą – žūtbūtinės dvikovos su Tamsos valdovu.
jolantuke  2010-11-19 22:36:26 įvertino 

Filmas - visiškas šlamštas. Net 3D neišgelbėtų.


as  2010-11-19 17:38:47 įvertino 

na kaip toki depresiska rudenio vakara tai tinka, o siaip slegiantis tas filmas ir kai jau supranti, kad Haris uzaugo ir jo gyvenimas pasidare sunkus, kaip ir suaugusiuju. na kadangi cia pagal knyga, tai daugiau nieko nekomentuosiu-vaidyba buvo gera, efektu irgi netruku,o siaip siurpokas!


Jugis  2010-11-18 11:34:05 įvertino 

tai o kada 3D bus


nezinomasis007  2010-11-17 21:01:43 įvertino 

jega mano filma!as visas knygas skaiciau o dabar ir filma pamatysiu ir zinot ka kai skaites knyga nors ir moki nereikia suprasti ka je sneka zinai epizodus ir viskas jega!!!


Lorena  2010-11-17 13:03:08 

Labai laukiu šio filmo!12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 24466
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt