Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
RIZIKINGA ERZINTI DIEDUKUS (2010) 111 min.
Red
Nuotykių komedija T
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 10 15
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Keturiais "Oskarais" iš 14 nominacijų ir septyniais "Auksiniais gaubliais" galėtų pasigirti neįprastai stipri aktorių rinktinė, užtaisiusi ginklus šaudynių ir pabėgimų čempionatui. Anglijos karalienės tituluota Helen Mirren, Morganas Freemanas, Richardas Dreyfussas, legendinis 93-ejų veteranas Ernestas Borgnine'as kartu su neperkandamai kietu kapitonu Bruce'u Willisu, Marie Louise-Parker, Johnu Malkovichium ir "Žiedų valdovo" legionieriumi Karlu Urbanu pasiskirstys į patikimus draugus ir išdavikiškus priešus vokiečių režisieriaus Roberto Schwentke ("Skrydžio planas", "Keliautojo laiku žmona") komiškame špionažiniame veiksmo trileryje.    

Warreno Elliso grafinės novelės puslapių atgaivinta misija suvienyja 4 buvusius CŽV agentus, kuriems tenka prisiminti senus laikus, suvaržyti savo ego, įveikti paranojiškus įpročius ir apsiginti nuo samdomų žudikų. Kadaise jie buvo laikomi geriausiais ir vykdė slapčiausias užduotis, tačiau išėjo į pensiją žinodami perdaug esminių paslapčių. Dabar naujieji CŽV vadovai manipuliuoja planą, kaip apkaltinti žvalgybos veteranus nusikaltimais, apjuodinti reputacijas ir tyliai išnaikinti. Agentūros taikikliuose pasimaišę senukai vis dar turi parako. Jie yra gudrūs, ginkluoti, greiti, ekstremaliai pavojingi. Jie turi ambicijų atskleisti visuomenei didžiausią sąmokslo teoriją JAV Vyriausybės istorijoje, nutaikytą į akiplėšišką Amerikos užsienio politiką. 

Keturi Džeisono Borno klonai, fantaziją išlaisvinanti komiksų dvasia, kandžia ironija persmelkto humoro pokštai,  galingiausia aktorinė jėga, lenktynės per visą Ameriką, neįtikėtinos choregrafijos šarmingi veiksmo momentai ir ištreniruotą uoslę turintis prodiuserių Lorenzo di Bonaventura bei Marko Vahradiano duetas ("Druska", "Transformeriai"). Raudonais atspalviais nudažytame pramoginiame spektaklyje kiekvienas žiūrovas suras jam patinkančių dalykų, jeigu tik mėgavosi su "Borno" ir "Neįmanomos misijos" trilogijomis, komišku trileriu "Melas vardan tiesos" ir fantastiškais "Stebėtojais".

vardas  2010-11-23 00:18:35 įvertino 

tikrai labai geras filmas. tai antras šiais metais tikrai geras veiksmo filmas su labai vietoje esančiais komiškais elementais. pagal stilistiką ir humorą man panašus į from Paris with Love O lietuviškas filmo pavadinimas, tai jau tikria šedevras. Peržengtos visos fantazijos ribos.


Me  2010-11-07 13:50:02 įvertino 

Tikrai labai labai linksmas ir nerealiai juokingas filmukas! Apie nieko negalvoji, tiesiog nuostabiai gerai praleidi laika ziuredmas toki filmuka! 12 balu! :)


MM  2010-10-29 22:06:21 įvertino 

Verta, oj kaip verta pažiūrėti!!! Labai linksmas, labai "vežantis" filmas. Aktoriai - puikūs, scenarijus ir visa kita - tiesiog SUPER. Jei dar nematėte - privaloma, o aš einu antrą kartą:)


Eva  2010-10-17 11:45:28 įvertino 

Filmas tikrai geras. Net labai. Norėjau jį pažiūrėti vien dėl puikios aktorių komandos, bet prisibijojau kad siužetas nuvils, t.y. bus eilinis niekuo neišsiskiriantis veiksmo filmas. Ir nė kiek nepasigailėjau nei aš, nei vyras. Su malonumu pažiūrėjom šį filmą ir visiems drąsiai galim rekomenduoti. Išlaikoma intriga iki pabaigos, veiksmo, meilės, nuotykių, juokingų situacijų- visa tai rasite šiame filme. Man, kaip nemėgstančiai filmų-mėsmalių, pliusą dar prideda tai, kad nėra daug kraujo. O jau ta John`o Malkovich`iaus herojaus rožinė kiaulaitė nepaliks nė vieno abejingo :D P.S. Mes su vyru iš tų, kam per 30 :)


Raimis  2010-10-17 00:49:34 įvertino 

TOKIO filmo seniai neesu mates !!! Ideja nukopijuota is "Nesunaikinami", taciau tai vienas is ypac retu atveju, kuomet kopijas visuose parametruose lenkia originala. Tiems, kam per 30 ypatingai rekomenduoju, - patirsite neapsakoma malonuma, nes turinio neuztenka suprasti, ji reikia pajausti... NEREALUS FILMAS !!!Filmo aprašymas aplankytas kartų: 14500
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt