Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
LENGVABŪDĖ PIRMŪNĖ (2010) 92 min.
Easy A
Romantinė komedija T
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 11 12
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Oliv (akt. Emma Stone) galima būtų pavadinti mokyklos nevykėle. Ji nepastebima ir nepopuliari - jos nepamena net klasės draugai, su kuriais mokosi jau ne pirmus metus. Oliv turi draugą Brendoną (akt. Dan Byrd) - tokį pat nevykėlį kaip ji. Tiesą pasakius Brendono padėtis visai nepavydėtina palyginus su Oliv: jis gėjus. Baisu net pagalvoti, kas jo laukia, jei klasės draugai - o po to aišku ir visą mokyklą - demaskuotų Brendoną. Taigi Brendonas paprašo Oliv pagalbos: apsimesti jo mergina, nueiti į kelis pasimatymus. Planas atrodo paprastas ir nepavojingas. Tačiau vieno vakarėlio metu situacija tampa nevaldoma ir įvykiai pakrypsta šiek tiek kitaip nei jie tikėjosi. Tik trauktis jau nėra kur... Tas vakaras pakeičia Oliv ir Brendono padėtį visiems laikams. Brendonas atsikrato anksčiau jį persekiojusios baimės būti demaskuotas ir tampa „šaunuoliu" bendramokslių akyse, o Oliv netikėtai sau pačiai išgarsėja visoje mokykloje. Deja, ne visai taip, kaip būtų norėjusi. Dabar pasirodžius mokyklos koridoriuje ją seka smerkiantys žvilgsniai, atsklinda neaiškūs ir patylomis tariami „k...va", „k...šė", kurie visu grožiu riebiai išsilieja ant tualeto sienų ir nepalieka abejonių, kokia „šlovė" nuo šiol lydės merginą.

Atrodo dabar Oliv turėtų ilgėtis tų dienų, kai buvo nepastebima ir nepopuliari, tačiau visų nuostabai mergina elgiasi priešingai. Rodos prasta šlovė jai nė kiek netrukdo ir net galima numanyti, jog Oliv ja mėgaujasi. Taip, Oliv pasirenka alternatyvą verkšlenimams ir apgailestavimams - ji nusprendžia pasinaudoti susiklosčiusia padėtimi ir netgi išpešti iš to naudos. Kaip sakoma, viskas priklauso nuo požiūrio...

Mokykla - negailestinga vieta. Daugeliui paauglystės dienas apkartinę - o ir dabar kartinančios - apkalbos bei intrigos iš atminties negreit išsitrina. Bet juk į viską galima pažvelgti kitu kampu, ne aukos, o laimėtojo akimis, kaip ir padarė romantinės komedijos „Lengvabūdė" herojė Oliv.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 13606
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt