Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŽAIBIŠKAS KERŠTAS (2010) 98 min.
Faster
Veiksmo drama T
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 12 10
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Karjerą vrestlingo imtynių ringe užbaigęs milžinas Dwayne'as Johnsonas turi dar vieną šansą. "Uolos" pravarde prisistatantis stipruolis "Skorpionų karaliaus" laikais buvo anonsuojamas antruoju Arniu. Netgi pats gybernatorius Arnoldas Schwarzeneggeris perleido jam vaidmenį nuotykių trileryje "Bėgimas džiunglėse". Tačiau raumeningasis plikis kažkodėl pasirinko pelningesnius pasiūlymus asistuoti komedijose ("Būk kietas", "Ieškokite Gudručio", "Atsarginiai farai") ar linksminti vaikus šeimyniniuose filmuose ("Planas tėčiui", "Kelionė į raganų kalną").

Kur gi pradingo tikrasis "Uola" - pradėjo nerimauti aktoriaus fanai. Pagaliau jis sugrįžta su piktu, įsiutusiu ir keštingu vaidmeniu, kai galės demonstruoti jėgą ir spausti greičio pedalą. Dwayne'ui Johnsonui tai bus pats geriausias apšilimas prieš išvažiavimą į trasą lenktyniniame trileryje "Greiti ir įsiutę 5".

Prieš dešimt metų du broliai rezgė banko grobimo aferą ir įkliuvo į spąstus. Atsedėjęs priteistas dienas už grotų buvęs nusikaltėlis griebia teisėsaugos vairą į rankas. Jis važiuoja keršyti korumpuotam policininkui, samdomam kileriui ir dar dviems išdavikams už brolio nužudymą. Tylusis medžiotojas turi sąrašą su pavardėmis ir adresais, bet jis gali būti dar ne galutinis. Ieškok moters tarp nematomų priešų.

Vienas Dwayne'as Johnsonas prieš apsukrius veteranus Billy Bobą Thorntoną ir Tomą Berengerį. Vyriškame "all-action" keršto trileryje seksualumu gundys 4 gražios moterys - pagrobtoji Maggie Grace (TV serialas "Dingę"), patyrusi šnipė Carla Cugino ("Šnipų vaikučiai", "Stebėtojai"), robotė Moon Bloodgood ("Terminatorius: išsigelbėjimas") ir Jennifer Carpenter (TV serialas "Deksteris").

dede  2010-12-21 16:40:07 

:(Filmo aprašymas aplankytas kartų: 12519
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt