Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
GULIVERIO KELIONĖS (2010) 93 min.
Gulliver's Travels
Nuotykių komedija N-7
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2011 02 11
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Guliveris atgimsta XXI amžiuje

Populiaraus anglų rašytojo Jonathan‘o Swift‘o bestseleris „Guliverio kelionės“ atgimsta kino ekranuose! 1727 metais išleistas ir pasaulinę šlovę rašytojui pelnęs satyrinis romanas apie keliautoją, aplankiusį Nykštukų, Milžinų bei Protingųjų arklių šalis ir pabuvojusį Skrajojančioje saloje, populiarus iki šių dienų. Turbūt visi vaikystėje žavėjomės Guliveriu ir svajojome kartu su juo keliauti po neregėtus kraštus. Svajonės pildosi, nes nuo magiškosios Naujųjų metų nakties galėsime gėrėtis nuotaikinga ir linksma Guliverio kelionių ekranizacija Lietuvos kino teatruose.

Lemuel’ís Gulliver’is (vaid. Jack Black) dirba reporteriu viename Niujorko laikraštyje. Jaunuolis brandina idėją ištrūkti iš nuobodžios redakcijos aplinkos ir leistis į kvapą gniaužiančią kelionę – Bermudų trikampio paieškas ir ją aprašyti. Rodos, viskas ėjosi pagal planą ir Lemuel’ís jau galėjo numatyti būsimojo straipsnio populiarumą, jei ne viena smulkmena – atviroje jūroje užkluptas audros, vaikinas atsiduria visai ne ties Bermudų tikampiu, o įstabiojoje Liliputų saloje. Apsukrus ir linksmas jaunuolis laiko veltui čia neleidžia – susidraugauja su mažaisiais salos gyventojais ir demonstruoja jiems naujausius technikos laimėjimus.

MACD  2011-03-30 14:25:26 įvertino 

Nieko gero.


donatas  2011-03-16 20:53:42 

ale ubagai nevalioja įgarsinti lietuviu kalba visi 3 d anglu kalba s aš manau tikra nesamonė


Jolanta  2011-02-17 12:56:16 įvertino 

Buvau ir labai nepatiko. Nenuostabu kodel saleje sedejo tik 7 zmones. Visiskai nesuzavejo, nes scenos buvo kvailos, visi juokai iki vieno leksti, na gal tik vienoje vietoje nuosirdziai nusijuokiau :) I 3D neikite tikrai, nes visiskai neapsimoka moketi keliais litais daugiau, efektu 0.Tikrai nevertas pinigu ir demesio.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 14134
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt