Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
STOUNAS (2010) 105 min.
Stone
Drama / trileris N-16
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 10 08
Kino platintojas: Incognito Films

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Skirtingų epochų geriausi aktoriai – dviejų „Oskarų“ laureatas Robertas De Niro ir du kartus „Oskarui“ nominuotas Edwardas Nortonas – ir vėl susitinka viename filme. Šįkart tai įtemptas ir dramatiškas trileris, kuriame du vyrus skirtingose įstatymo pusėse į pavojingą meilės trikampį įtraukia seksualioji Milla Jovovich.

Vienas vyras svajojo apie ramų poilsį, kitas – apie nevaržomą laisvę. Kartą jų svajonės susikirto ir pakurstytos pražūtingos vyresnio vyro aistros svetimai žmonai, sudužo, pažerdamos brangiai kainuosiančių melo, intrigų ir nerimo šipulių...

Paprašytas peržiūrėti pavojingo kalinio Džeraldo „Stouno“ Krysono (akt. Edwardas Nortonas) bylą, lygtinio paleidimo pareigūnas Džekas (akt. Robertas De Niro) supranta šįkart negalės niekuo padėti. Stounas – iki gyvos galvos įkalintas žudikas, prikišęs nagus ir prie kraupios savo paties senelių žūties. Ar tokį žmogų galima išleisti į laisvę? Tačiau Stounas siekia bet kokia kaina įtikinti Džeką, kad jis pasikeitė ir yra vertas laisvės… Tam Stounas pasiryžęs paaukoti brangiausia, ką turi – savo gražiąją žmoną (akt. Milla Jovovich, išdrįsusi nusifilmuoti itin atvirose scenose), kuri privalės sugundyti dvigubai vyresnį vyrą…

Netrukus užvirs paini ir klastinga aistros, išdavystės, melo ir nuodėmės istorija, kuri pakeis visų trijų herojų likimus amžiams.

Dimas  2010-10-22 01:28:27 įvertino 

Geri aktoriai, savo darbą atliko dešimtukui. Bet scenarijus nekoks. Pradžia labai sudomina, pirma scena apie veikėjų jaunystę lyg ir parodo charakterius, - bet po to tai praktiškai nebeatsispindi filme. Toks jausmas, kad sukūrė filmą, o po to visas psichologines dalis išmetė lauk, tik pradžią pamiršo išmesti. Pradžioj intriga, o toliau tik nuspėjamas lėtas trileris su mokyklinio lygio pamąstymais.


Liuks  2010-10-15 10:06:33 įvertino 

Kaip tik intriga kiekviename filmo kadre, kiekviename aktorių žodyje. Filmas desertas.


gourme  2010-10-15 09:59:54 įvertino 

Puikus filmas. Nenuspėjami siužeto posūkiai, nuostabus operatoriaus darbas, dėmesys detalėms, puiki vaidyba, originalus garso takelis. Filmas nėra labai įtraukiantis, bet estetiškas, kokybė ir lygis kiekviename kadre... Senai tokio gerą filmą bemačiau. Deimantas masinėje piguvoje.


Geek  2010-10-13 22:46:54 įvertino 

Letas, nuobodus, be intrigos. Apskritai sunku suprasti, apie ka yra filmas, ka juo norejo parodyti. Net E. Norton neisgelbejo. Jokio veiksmo, jokios intrigos. Tiesiog labai nevykes filmas.


Mindaugas  2010-10-11 09:15:56 įvertino 

Labai prastas filmas. Nesuprantu, kaip tokie aktoriai sutiko vaidinti tokiame. 0 intrigos, tiesiog istorija paprasta, neverta filmo sukti pagal toki scenariju!


schelly  2010-10-11 08:46:12 

tokio netikusio fimo nemaciau gyvenime. NEEIKIT. sugaisit laika veltui


expert  2010-10-09 11:34:14 

nieko gero filmas, eilinis scenarijus, jei ne zinomi aktoriai - is vis sudas butu gavesis. nieko intriguojancio - atejo, nufilmavo,paleido reklamos ir stai tau "puikus" filmas :) sale apypilne buvo, susizavejimo suksniu nei vieno neisgirdau, du draugai uzmigo :)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 10118
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt