Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ĮSILEISK MANE (2010) 116 min.
Let Me In
Mistinė siaubo drama N-16
Didžioji Britanija, JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 11 26
Kino platintojas: Incognito Films

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Tykiame miestelyje, tarp paprastų žmonių gyvena Jie. Iš pirmo žvilgsnio tokie pat paprasti ir normalūs, bet... pusryčiams jie geria ne kavą, o kaimynų kraują.

Vampyriškoje populiarios to paties pavadinimo knygos ekranizacijoje „Įsileisk mane“ yra ir vampyrų, ir meilės, tačiau ši istorija šiek tiek kitokia nei pastaruoju metu įprasta matyti.

Tamsioje, realistiškoje vampyrų mito interpretacijoje žiūrovai neras nusibodusių klišių apie blyškiaveidžius kraujasiurbius. „Naujoji vampyrų žanro klasika“, „Saulėlydis“ mąstantiems!“ – dėlioja filmo „Įsileisk mane“ pliusus susižavėję žiūrovai ir tituluoja juostą geriausiu dešimtmečio filmu vampyru tema.

Dvylikametis Ovenas (akt. Kodi Smit-McPhee) mokykloje kenčia žiaurias bendraamžių patyčias, o namuose – tėvų skyrybas. Vienišas berniukas dienų dienas leidžia kurdamas keršto planus savo skriaudikams ir per langą šnipinėdamas kaimynų gyvenimus. Viena dieną jo kaimynystėje įsikuria Abby (akt. Chloe Moretz) – keista mergaitė, į lauką išeinanti tik naktimis ir visuomet basa, nepaisant to, kad už lango gili žiema. Ji nelanko mokyklos, nėra mačiusi Rubiko kubo, bet išmoksta jį sudėti per kelias valandas ir... nuo jos sklinda keistas mirties kvapas.

Netikėtai ramų miestelį sukrečia šiurpi žmogžudystė – randamas paauglio lavonas be menkiausio kraujo lašo. Kas tai? Ritualinė žmogžudystė? Gal, kaip viliasi Ovenas, ilgai lauktas kerštas? Netrukus dingsta tylusis Abby tėtis (akt. „Oskaro“ nominantas Richardas Jenkinsas) ir mergaitė lieka vienui viena. Ovenas pradeda suvokti, kad naujoji jo draugė slepia baisias paslaptis… Kuo baigsis keista jų draugystė? Kaip mažą miestelį pakeis žinia, kad kažkur netoliese gyvena Jie?

Dėmesį prikaustantis ir intriguojantis amerikiečių trileris sukurtas remiantis populiariu švedų rašytojo Johno Ajvide‘o Lindgvisto bestseleriu „Įsileisk mane“ bei to paties pavadinimo pirmąja, švediška kūrinio ekranizacija. Naujausia filmo versija susižavėjusieji teigia, jog amerikietiškoji versija šįkart ne tik prilygo, bet ir įtaigumu bei talentingų aktorių komanda gerokai pranoko pirmtaką.

Neikit  2010-12-14 00:00:46 įvertino 

Eikite tik tuo atveju, jei norite susisikti nuotaika. gailiuosi kad neisejau po pirmu 10 minuciu...


Saulius  2010-12-12 01:43:59 įvertino 

Svediskas "let the right one in" mano megstamiausias. O cia slamstas, nepatariu ziureti.


haus  2010-12-08 22:53:06 įvertino 

Švediško filmo varijanto net siaubo filmu nepavadinčiau, o šita holivudini varijanta pervardinčiau a.a. Černomyrdino žodžiais "..norėjosi kaip gėriau, bet gavosi kaip visada..".


5raz  2010-12-08 08:54:22 įvertino 

Labai prastas Švediško filmo "Let the right one in" perdirbimas. Nelike filmo atmosferos, dėl to istorija labai neitikinama.


Zvejas  2010-12-03 13:34:52 

Patiko. Tik labai idomu butu suzinoti, ar filmo kurejai is tiesu norejo, kad ziurovams vietomis butu juokinga, ar cia tik salutinis efektas, bet kuriuo atveju - labai vykes filmasFilmo aprašymas aplankytas kartų: 8563
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt