Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PASKUTINĖ NAKTIS (2010) 90 min.
Last Night
Romantinė drama T
JAV, Prancūzija
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 12 10
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Jauno poros vedybinis gyvenimas kliba. Lyg tyčia abiejų horizontuose pasipainioja pagunda priešingos lyties pavidalu. Moteris ir vyras atsiduria akistatoje su neišspręstomis santuokos problemomis, savo praeitimi ir alternatyva, kuri gali pakeisti jų ateitį.

Maiklas (akt. Sam Worthington) ir Džoana (akt. Keira Kneightly) Rydai – pora, kurių santuoką beveik visi pavadintų sėkminga. Iš tiesų Maiklo ir Džoanos santykiuose aistros jau seniai nėra. Jų santuoka nepaisant regimybės tėra tik abiem patogi sąjunga. Tačiau to nepakanka, kad dviejų žmonių santykiai sėkmingai gyvuotų. Per daug nutylėjimų „šventos ramybės vardan“ atvedė juos į aklavietę, kur jie jau negali tarsi stručiai slėpti galvų smėlyje. Ramybės siena griūna vakarėlio metu, į kurį juos pakviečia Maiklo verslo partneris. Džoana pastebi, kaip Maiklas flirtuoja su naująja bendradarbe Lora (akt. Eva Mendes). Ji nusprendžia, kad Maiklas išdavė ją su Lora, ir pora pakeliui namo susipyksta. Maiklas žinoma viską neigia, o Džoana išskyrus moterišką nuojautą ir pavydą jokių įrodymų neturi. Ar tikrai Maiklas buvo neištikimas Džoanai? Galbūt tai tik Džoanos fantazijos vaisius? Deja, Maiklo ir Džoanos ginčas įvyksta pačiu netinkamiausiu metu: kitą rytą Maiklas išvyksta į dviejų dienų verslo kelionę su Lora – moterimi, kuri sukėlė Džoanai pavydo priepuolį. Džoana lieka namie viena su savo mintimis ir įtarinėjimais, o Maiklas leidžia laiką Loros draugijoje. Dabar, net jei buvo nekaltas, jis atsidūrė labai arti pagundos ir galimybės jai atsiduoti. Kuo baigsis ši verslo kelionė? – klausimas, kankinantis tiek Maiklą, tiek Džoaną. Tačiau skausmingus Džoanos apmąstymus nutraukia netikėtas susitikimas: rytą, kai Maiklas išvyksta į verslo kelionę, moteris sutinka buvusią meilę Aleksą (akt. Guillaume Canet). Aleksas pasiūlo jai drauge pavakarieniauti. Jauna moteris, taip netikėtai akis į akį susidūrusi su vyru, kurį kadaise mylėjo, sutinka. Ši vakarienė Džoanai tarsi gelbėjimosi ratas iš slogių minčių, išsikvėpusios santuokos ir pilkos kasdienybės. Tačiau pati to nesuvokdama Džoana atsiduria tokioje pat situacijoje kaip ir Maiklas: ji tokia pažeidžiama ir taip arti pagundos...

Kuo baigsis Maiklo kelionė ir Džoanos vakarienė? Kas stipriau: aistra, kurios abu jau seniai vienas kitam nejaučia, ar patogi santuoka?

Romantinė drama „Last night“ subtiliai pasakoja apie sudėtingus porų santykius, kuriuose regimybė dažnai būna apgaulinga, o neištikimybės šešėlis nuolatos seka įkandin.

Darius  2011-01-04 23:25:36 įvertino 

Neblogas filmas apie zmoniu santykius, kryptis ir galimybes. truputi pritruko pabaigos .tarsi ..laukite tesinio:D


Ing  2010-12-22 23:40:04 

Rekomenduoju kiekvienam paziureti si filma. Filmas privercia pamatyti save is sono kas yra labai vertinga. Privercia susimastyti apie santykius ir is naujo paziureti i neistikimybe ir pagundas. Kas yra neisvengiama gyvenime. Balu 10.


ivvi  2010-12-19 16:34:33 

nerealus. buvom su draugais, tikrai yra apie ka pagalvot isejus is kino sales. labai tinka poroms! tikrai bus apie ka pakalbeti po filmo! :) rekomenduoju.


jurgitamot  2010-12-14 09:13:31 įvertino 

sita filma suprasti ir ishkesti gali tik moterys: 2 valandos psichoanalizes! Merginos, tik nesitemkit savo viakinuku i si filma, jie mirs is nuobodulio!Filmo aprašymas aplankytas kartų: 14081
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt