Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
13 (2010) 100 min.
13
Drama / trileris T
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2010 11 05
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Jaunas naivus vaikinas prisiima negyvo vyro tapatybę ir patenka į pogrindį. Čia karaliauja jėga, pinigai, nelegalios lažybos ir dideli pinigai. Jis patenka į pasaulį, kuriame už uždarų durų vyrai lažinasi iš kitų vyrų gyvybių.

Vincas (akt. Sam Riley) pasisavina mirusio žmogaus tapatybę, tačiau jis nė nenutuokia, kur tai nuves. O nuveda į pogrindinį pasaulį, kuriame „kovos be taisyklių“ atrodo tarsi vaikų žaidimai. Vincas patenka į nelegalias lažybas: čia vyrai stato pinigus lažindamiesi iš kitų vyrų gyvybių. Žaidimas vyksta rusiškos ruletės principu – kas išliks gyvas yra visiškas atsitiktinumas, o pralaimėjusiųjų... na, jų nebūna: po varžybų lieka tik laimėjusieji ir lavonai. Vincas, pasisavinęs kito žmogaus vardą, patenka į besivaržančiųjų gretas. Dabar jis – vienas iš tų, kurių gyvybė priklauso nuo vienintelio gaiduko spragtelėjimo. Tokių nelaimėlių yra trylika. Jie varžybose atsidūrė, nes tiesiog neturėjo kito pasirinkimo: Džesis Džefersonas (akt. Mickey Rourke) čia pateko iš kalėjimo, Ronaldas Linas (akt. Ray Winstone) – iš psichiatrinės ligoninės... Apie pasišalinimą iš žaidimo jiems nė neverta galvoti. Turtingi vyrukai, tokie kaip Džasperas (akt. Jason Statham), už žaidėjų galvas stato pasakiškas sumas. Kraujas ir adrenalinas kutena slapčiausias jų aistras. Visi žino, jog šiame žaidime pralaimėjusiųjų nebus. Bus tik vienas laimingasis, likęs gyvas...

„13“ – prieš penkerius metus pasirodžiusio režisūrinio Gela Babluani debiuto „13 Tzameti“ naujoji versija, kurioje režisierius surinko pasigardžiavimo vertą žvaigždžių komandą: Jason Statham, 50 Cent, Mickey Rourke ir daugelį kitų.

Benas  2010-11-25 23:58:06 įvertino 

Nevykęs režisieriaus bandymas pakartoti savo to paties pavadinimo darba 2005m.. Prasta vaidyba,- aktoriai filmo neisgelbejo. Lekstas scenarijus, zodziu- visiskai tuscias ir kvailas filmas, po kurio jautiesi blogai.


Miegas  2010-11-12 17:32:15 įvertino 

Nera efektu. Filmas nufilmuotas blankiom slegenciom spalvom. Labai realistine vaidyba. Siaip filmas tikrai geras, toks idomus, siuzetas geras (nors girdejau kad ne orginalus), po filmo savotiskos nuotaikos. Zodziu pamatyt verta, idomu pamastyt kaip pats jaustumeis tokioj situacijoj.


Aš  2010-11-07 22:27:32 įvertino 

Šiaip visai įdomus filmas-siužetas neblogas-priverčiantis įsitempt,lyg ginklo vamzdis būtų nutaikytas tau į pakaušį; bet pabaiga keista(nors kitavertus tai trileris,o ne romantinis filmukas,kuriame visi ilgai ir laimingai gyveno),norėtųsi kažko labiau išbaigto...Na ir aktoriai geri parinkti-vien dėl Stathemo ėjau,tik jis ten net ne pagrindinis ir toks "blogiukas",bet užtad atradau A.Skarsgard'ą:)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 8486
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt