Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PATAIKYK KULKĄ Į MANE (2010) 98 min.
Wild Target
Veiksminga saldaus juodo humoro komedija apie pašėlusius draugus ir nenuoramas kilerius T
Didžioji Britanija, Prancūzija
Kalba:  anglų

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Viktoras yra aristokratiškiausias ir profesionaliausias samdomas žudikas iš senos samdomų žudikų giminės. Tačiau į paskutinę užduotį prieš užtarnautą pensiją išsiruošęs vienišius nesugeba paleisti kulkos į meno vertybių vagišę Rouz, nes...įsimyli šią gražuolę patrakėlę, apsimetinėjimo meistrę. Viktoras nutaria paslėpti Rouzę provincijos namelyje ir atsitiktinai įsisodina į mašiną jauną mokinį Tonį, svajojantį tapti rimtu samdomu žudiku. Įsiutęs užsakovas Fergusonas pasiunčia sutvarkyti neužbaigto reikaliuko niekam nenuolaidžiaujantį Niksoną. Ekscentriškai trijulei Viktorui, Rouzei ir Toniui teks pergudrauti į juos nusitaikiusius medžiotojus.

1993 m. prancūziškos juodo humoro komedijos su Jeanu Rochefortu, Marie Trentignant ir Guillaume Depardieu perdirbinį britiško humoro stiliumi režisavo garbingasis veteranas Jonathanas Lynnas. Jis labiausiai išgarsėjo politiškai nekorektiškais TV serialais „Taip, ministre“ (3 BAFTA premijos) ir „Taip, ministre pirmininke“ (2 BAFTA premijos) kitus jo filmus matė ir Lietuvos žiūrovai. Tai komedijos „Mano pusbrolis Vinis“ (aktorė Marisa Tomei gavo „Oskarą“ už geriausią antro plano vaidmenį), „Nusipelnęs ponas“ su Eddie Murphy ir „Devyni jardai“ (22 tūkst. žiūrovų Lietuvos kino teatruose). „Pataikyk kulką į mane“ bus skalsus saldainis britų aktorių gerbėjams. Šiame filme pamatysime, kaip su kitokiu amplua tvarkysis Rupertas Grintas, 10 metų vaidinęs Roną Vyzlį , kaip savo aristokratiškus kerus leis Billas Nighy, geriausiai pažįstamas iš „Karibų piratų”, „Kito pasaulio“ ir romantinės komedijos „Tegyvuoja meilė”, kaip pašėlusią vilioklę vaidins dažniausiai aptarinėjama jauna britų kino žvaigždė Emily Blunt („Viktorija: jaunoji karalienė“, „Vilkolakis“) ir kaip pykčio žiežirbas laidys Rupertas Everettas („Mano geriausio draugo vestuvės“, „Žvaigždžių dulkės“, „Geriausias draugas“).

PS.: Ar žinote, kad veiksmo komedijos „Pataikyk kulką į mane“ aktoriai Billas Nighy ir Rupertas Grintas vaidins nuotykių epo „Haris Poteris ir mirties relikvijos“ abejose dalyse, kurių premjeros numatytos 2010 m. lapkričio 19 d. ir 2011 m. liepos 15 d.?


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5463
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt