Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
BURLESKA (2010) 119 min.
Burlesque
Muzikinė drama T
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2011 01 21

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

„Burlesque Lounge“ klubo šlovės dienos jau praeityje. Tesa (akt. Cher) – buvusi šokėja ir klubo savininkė – kovoja, kad išsaugotų klubą. Tačiau tai nelengva: klubą nusižiūrėjo turtuolis, o trupės nariai pasinėrę į asmenines problemas ir jiems menkai rūpi pasirodymai. Kaip tik tuo metu klube pasirodo Elė (akt. Christina Aguilera) – mergina iš mažo Ajovos miestelio. Tesa pasamdo ją padavėja, bet mergina akimirksniu įsimyli burleskos meną. Dabar Elė turi svajonę užlipti ant scenos ir pašvęsti gyvenimą burleskai. Deja, Tesa apie Elės svajones nė girdėti nenori. Tačiau užsispyrusi mergina, padedama naujų draugų trupėje, atsiduria rampų šviesoje ir nustebina ne tik Tesą, bet ir publiką. Situacija dramatiškai pasikeičia, kai galingas Elės balsas tampa pagrindiniu „Burlesque Lounge“ pasirodymų akcentu.

Įspūdingame miuzikle „Burleska“ dvi scenos megažvaigždės, Cher ir Christina Aguilera, papasakos sėkmės istoriją. Spalvingi ir prabangūs kostiumai, nepaprasta scenografija ir nepakartojamas balsas – tai užburiantis reginys ir pasigardžiavimas akims.
Agnė  2011-04-02 11:31:28 

Aš šio filmo nestatyčiau į vieną lentyną su Chicago ir Moulin Rouge. Panašu vien tuo, kad daug dainų ir muzikos, bet menine verte, ypač MOulin Rouge, jis neprilygsta. Jis man labiau panašesnis į Pašėlusias kojotes.


simona  2011-01-27 09:28:24 

Labai patiko, maciau ir moulin, ir chicago, kaip mineta, kad panasus, bet sis geresnis, nes dar normalus, itraukiantis siuzetas, o dainavimas neatsibosta, nes nera istisinis, o gerai isdeliotas, be to grazus vaizdas :) patiko :)


Kamile  2011-01-25 22:03:54 įvertino 

Daug muzikos, sokiu ir dainu - butent to ir tikejausi eidama i si filma. Patiks tiems, kam patinka tokie filmai kaip Moulin Rouge, Chicago ir pan. Kadangi man tokie filmai labai patinka, tai nenusivyliauFilmo aprašymas aplankytas kartų: 13693
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt