Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MERGINA, KURI ŽAIDĖ SU UGNIMI (2009) 129 min.
Flickan som lekte med elden  (The Girl Who Played with Fire)
Mistinis trileris T
Danija, Švedija, Vokietija
Kalba:  italų ,  prancūzų ,  švedų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2010 12 03
Kino platintojas: Incognito Films

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Milijonų detektyvinės "Millennium" trilogijos gerbėjų visame pasaulyje dievinama mergina su drakono tatuiruote – Lisabeta Salander grįžta į kino ekranus! Jau ne sykį įrodžiusi, kad su ja geriau nejuokauti, kietą charakterį mergina pademonstruos ir antrojoje kino trilogijos dalyje "Mergina, kuri žaidė su ugnimi". Šįkart į rankas ji paims degtukus ir įkurs pragarišką keršto ugnį visiems pasikėsinusiems į jos ramybę.

Tie patys ir nauji nestandartiniai, charizmatiški personažai, iš spintos lendantys praeities skeletai ir naujos intriguojančios paslaptys – siužetas įtraukia ir nebepaleidžia iki pat užgęstant kino ekranui. Įtampos ir intrigų nestokojantis detektyvas "Mergina, kuri žaidė su ugnimi" sukurtas remiantis pasauliniu švedų rašytojo Stiego Larssono to paties pavadinimo bestseleriu.

Principingasis žurnalistas ir "Millennium" laikraščio leidėjas Mikaelis Bliumkvistas kaip visuomet imasi tik sudėtingiausių ir rimčiausių temų. Šįkart jis rengiasi išspausdinti straipsnį, demaskuojantį didelį sekso vergijos tinklą tarp Rytų Europos ir Švedijos, su kuriuo susiję aukštas pareigas užimantys švedų visuomenės, verslo ir politikos atstovai. Bet straipsnis redakcijos taip ir nepasiekia – išvakarėse randami žiauriai nužudyti du straipsnį ruošę žurnalistai.

Tačiau Bliumkvistą dar labiau sukrečia antroji netikėta žinia: ant ginklo, kuriuo nužudyti žurnalistai, palikti pirštų atspaudai priklauso serijinį žudiką kadaise jam surasti padėjusiai merginai su drakono tatuiruote – Lisbetai Salander! Įsitikinęs merginos nekaltumu Bliumkvistas pradeda nepriklausomą tyrimą ir netrukus aptinka tai, ko tikrai nesitikėjo rasti...

Pagrindinius juostos vaidmenis nepaprastai įtaigiai įkūniję aktoriai Noomi Rapace ir Michaelis Nyqvistas po "Millenium" kino trilogijos buvo tituluoti Švedijos numylėtiniais ir netgi tapo geidžiamiausiais kino naujokais už Atlanto – abu pradėjo karjerą Holivude: Naoomi dabar filmuojasi filme "Šerlokas Holmsas 2", o Michaelis – "Neįmanomoje misijoje 4".

slapyvardis  2010-11-23 00:23:59 įvertino 

labai geras. užtenka ir veiksmo ir rimtumo. bet kokiu atveju tai filmas ne paaugliams.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 10562
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt