Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
DIDŽIOSIOS MOTUŠĖS NAMAI: OBUOLYS NUO OBELS... (2011) 107 min.
Big Mommas: Like Father, Like Son
Komedija N-7
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2011 03 04
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Didžiosios motušės istorija tęsiasi

Martin Lawrence jau trečiąkart grįžta į didžiuosius kino ekranus, virtęs pagyvenusia ir labai energinga moterimi, galinčia išnarplioti bet kokį nusikaltimą. Pirmose dviejose filmo dalyse meistriškai maskavęsis ir savo gyvybe vardan nusikaltėlių išaiškinimo rizikavęs Malcolm‘as, žada ne prastesnį maskavimosi šou ir gardžią juoko dozę ir trečiojoje komedijos „Didžiosios motušės namai“ dalyje.

FTB agentas Malcolm‘as (vaidina akt. Martin Lawrence) tampa žudynių mergaičių meno mokykloje liudininku ir suvokia, jog privalo nedelsiant rasti ir nubausti žudiką. Į pagalbą pasitelkęs savo septyniolikmetį posūnį Trent‘ą (vaidina akt. Brandon T. Jackson) ir virtę Didžiąja motuše ir žaviąja Charmaine, duetas keliauja į nusikaltimo vietą ir tampa mergaičių meno mokyklos mokinėmis. Slapta nagrinėdami nusikaltimą vyručiai suvokia, jog būti moterimi visai nelengva – kiekviename žingsnyje bijodami būti demaskuoti agentai sparčiai iriasi pirmyn ir randa vis naujų nusikaltimo versijų.

Kaip rasti žudiką, kuris mina jiems ant kulnų, ieškodamas jų pačių? Atsakymą žino tik Didžioji motušė, maskavimosi meną didžiuosiuose kino ekranuose dar kartą parodysianti jau nuo vasario 18 dienos!


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 12865
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt