Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MIELAS DRAUGAS (2011) 102 min.
Bel Ami
Drama N-13

Premjera Lietuvoje: 2012 07 13
Kino platintojas: Incognito Films

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Vienas populiariausių visų laikų literatūrinių personažų ir lovelasų Žoržas Diurua, šimtmetį audrinęs jausmus žymiajame Gi de Mopasano romane "Mielas draugas", pagaliau žengia ir į kinus ekranus įgavęs Roberto Pattinsono ("Saulėlydžio" saga) bruožus! Jis žada žiūroves pavergti prancūziška elegancija, intriguojančia meilės istorija ir… gundymo paslaptimis.

Merginų numylėtinis Robertas Pattinsonas dar ilgai neatsikratys šio titulo, nes vos nusivalęs išblyškusio vampyro grimą, jis įsispraudė į elegantišką fraką ir vėl išsiruošė į moterų širdžių medžioklę – filme "Mielas draugas" įtaigiai įkūnija pagrindinį mergišiaus vaidmenį. Jo kerams juostoje pasiduoda žavingosios Holivudo deivės – Uma Thurman, Kristin Scott Thomas ir Christina Ricci – filme įkūnijančios svarbiausių ir reikšmingiausių Žoržo meilužių vaidmenis.

Jaunasis garbėtroška Žoržas Diurua (akt. Robertas Pattinsonas) skursta Paryžiuje. Be orios laikysenos ir dailios išvaizdos jis daugiau neturi nieko – Žoržas patinka moterims, tačiau jo kišenei stinga pinigų, o savimeilei – šlovės. Viskas pasikeičia po lemtingo susitikimo su jaunystės laikų draugu Forestjė, kuriam straipsnius rašo žmona Madlena. Šios padedamas Mielas draugas pradeda sparčiai kilti socialiniais ir karjeros laiptais, vadovaudamasis paprasta logika – bet kokia kaina patikti moterims!

Ir jam tai puikiai sekasi – viena už jį rašo straipsnius ir padaro įtakingu žurnalistu, antra – turtinga, padeda praturtėti, o trečia – miela ir žaisminga, tad su ja smagu leisti laiką. Vaikinas be skrupulų gundo jo dėmesio pakerėtas vyresnes damas, o pats pajutęs šiltus jausmus jaunajai Klotildai (akt. Christina Ricci) – veja juos šalin. Žoržas tvirtai pasiryžęs meilę paaukoti vardan garbės ir pinigų.

Aukštuomenės numylėtinis lipa per draugų galvas ir moterų lovas, tačiau kada nors visiems ir už viską tenka mokėti. Mielas draugas netaps išimtimi...

Žymusis Gi de Mopasano kūrinys "Mielas draugas" – vienas populiariausių prancūzų literatūros klasikos romanų iki šiol visą pasaulį kerintis prancūzišku šmaikštumu, grakštumu ir elegancija. Intriguojančios istorijos ekranizacijos ėmėsi žymiausi britų teatro režisieriai Declanas Donnellanis ir Nickas Ormerodas, skinantys laurus teatro pasaulyje ir nestokojantys pagrįstų ambicijų įsiveržti į kino olimpą.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 11099
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt