Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TIKRAS IŠBANDYMAS (2010) 110 min.
True Grit
Vesternas T
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2011 02 25
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisieriai: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Teisingumas įvykdomas anksčiau ar vėliau

2011- ųjų vasarį didžiuosius kino ekranus pasieks vienas nedaugelio į Lietuvą atklystančių vesternų. Draminis, alsuojantis prerijų dvasia, kupinas nuotykių ir gniaužiantis kvapą.

„Tikras išbandymas“ - tai dar vienas nuostabus brolių Coen‘ų kūrinys, į kino sales neabejotinai pritrauksiantis mases jų kūrybos gerbėjų. Tai 1969-ųjų to paties pavadinimo vesterno, aktoriui John Wayne pelniusio vienintelį jo Oskarą už geriausią pagrindinio vaidmens atlikėją, perdirbinys. 2011- ųjų „Tikras išbandymas“ ne mažiau įspūdingas kūrinys, kurio pirmoje linijoje galėsime išvysti ištisą Holivudo žvaigždyną - Matt Damon, Jeff Bridges, Josh Brolin, Barry Pepper ir jaunąją didžiojo kino debiutantę Hailee Steinfeld.

Keturiolikmetės Mattie Ross (vaidina akt. Hailee Steinfeld) tėvas žūsta nuo nusikaltėlio Tom Chaney (vaidina akt. Josh Brolin) kulkos. Mergaitė nusprendžia nepasikliauti vien tik policijos ar vyriausybės pagalba narpliojant nusikaltimą ir žudiko paieškų imasi pati. Nepaisant jauno amžiaus, narsios širdies ir keršto troškimo vedina Mattie imasi ieškoti žmonių, kurie galėtų jai pagelbėti. Mergaitė randa vienaakį, dažnai girtuokliaujantį policijos skyriaus viršininką Reuben J. Cogburn (vaidina akt. Jeff Bridges) ir kartu su juo leidžiasi į nenuspėjamą kelionę indėnų rezervato link, kuriame, kaip manoma, slepiasi nusikaltėlis. Veikti reikia greitai ir apgalvotai, nes Reuben J. Cogburn ir Mattie ant kulnų lipa Teksaso reindžeris La Boeuf (vaidina akt. Matt Damon), ketinantis žūtbūt pagauti ieškomą nusikaltėlį.

Jurga  2011-03-02 08:45:53 įvertino 

Na super, kaip ir daugelis Coen'u kuriniu :) Aktoriu vaidyba labai gera, veiksmas itraukia, zavi subtilus humoras. Vakar seanse buvo tik 6 ziurovai, tai turbut nedaug bus zmoniu, kurie palaikys mano nuomone :)tiesa, filmas buvo vienas nominantu i Oskarus kaip geriausias filmas, tai turbut tik Lietuvoje ir galima neivertinti tokio kino....Filmo aprašymas aplankytas kartų: 9135
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt